Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

 

 

Dana al meu n-a murit,dar...a ramas in alta parte,in mediul lui,la curte...nu puteam sa iau ditamai catelul intre 4 pereti.el iubeste locul lui de cand l-am dus acolo,la 3 saptamani.face curand 2 ani...tare greu mi-e.nu l-am mai vazut din iunie.si stiu ca nu mai am cum sa il vad...ma gandesc sa imi iau tot acelasi catelus,sa il invat in casa.dar...mai astept.m-ar ajuta si pe mine psihic f mult.insa necesita timp,scos afara mereu.o sa vad.

Am înțeles!Imi pare rau,chiar si asa e dureros.

un câine e o responsabilitate destul de mare si într-adevăr necesita timp.

Corinka ai facut un lucru foarte mare salvând un suflet de la adăpost,bravo tie!

Eu am 2testoase,2 perechi de canari si un cățel:)) si am mai vrea sa adăugăm ceva la familia noastra(in afara de un bebe desigur)dar inca ne gândim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

   Dupa 8luni se vor trage singure Velvetina.Nu ai ce face,un regim hiposodic va ajuta sa nu retii atata apa,dar de pufosit putin tot te vei pufosi...asta sa fie tot baiul:))).Ai grija la produsele ce le cumperi pt ca toate contin sare.Daca aromezi mancarea bine nu vei simti nevoia de sare,condimentele( nu cele iuti ca alea dau contractii) iti pot fii de ajutor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dana fff dureros...il iubesc de mor,ma jucam cu el ore intregi,stateam cu el si cate 10 ore/zi cand eram libera...acum crede ca l-am abandonat eu...durerea e maxima... am si eu 2 testoase.si pe ele le iubesc.dar imi lipseste mult Iubirea mea...

Imi pare f rau,e foarte greu dar trebuie sa fii tare pt puii tai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...