Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Se taie cateva feliute subtiri de ghimbir si se rastoarna apa clototita peste ele.Vreo 2feliute la o cana de ceai.Nu se bea prea fierbinte,aproape cand e rece.Se mai pune miere si lamaie daca vrei.Si covrigii aia uscati bine te ajuta.Dupa ce papi ceva sa nu te intinzi,stai macar 30min ridicata si mananci putin si des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, deci pe estrogeni nu a crescut prea bine. Te inteleg ca incerci pe endo natural. E si P mai bun. S-ar putea sa pățesc si eu asa, sa nu creasca endo pe estrogeni. Ciudat e ca ovulezi. Eu nu stiu ca de fapt eu am luat estrogeni pana acum din ziua 19 pana in faza foliculara, la ultimul fiv pana in ziua 6. Foliculii erau sub 5 mm, deci nu se recrutase niciunul, s-ar putea sa nu ovulez dar am dubii ca ar creste endo doar cu estrogeni luati. Endo in ziua 6 pe estrogeni era 4 mm. A început să se ingroase dupa ce am inceput stimularea, după multe zile de stimulare. Deci s-a ingrosat de la estrogenii produsi de foliculii mei. Daca continuam estrogenii cred ca rămânea totul la fel, foliculii mici si endo subtire.

Dea ma pregătesc sufletește sa nu am endo bun de transfer in ianuarie. 

Melisa mersi. Baftă multa si tie sa nu faci vechime pe aici.

Piscotel amhul nu mai e f bun, dar esti in carti cat ce cat. 

Velvet si la tine la fel. 

Dar sa speram ca asta e ultimul fiv pentru voi.

Sper si pentru mine, dar asa mici mi se par sansele. 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Se taie cateva feliute subtiri de ghimbir si se rastoarna apa clototita peste ele.Vreo 2feliute la o cana de ceai.Nu se bea prea fierbinte,aproape cand e rece.Se mai pune miere si lamaie daca vrei.Si covrigii aia uscati bine te ajuta.Dupa ce papi ceva sa nu te intinzi,stai macar 30min ridicata si mananci putin si des.

 

 

 Mersi Dea, daca as si reusi sa mananc ceva tare bine ar fi, dar ... auzi eu stiam ca ghimbirul e permis in sarcina, altcineva zicea ca nu, oare cum e?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, nu stiam. Noroc ca nu mananc iute, dar o sa am grija sa nu imi faca sotul mancare iute, câteodată greseste. Cred că o sa isi revina endo-ul meu pana in ianuarie, dar pe natural sa creasca, cu estrogeni nu prea cred. O sa o intreb pe doctora de tine, sa vedem ce sugestii are.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melisa  [flo2] 

 

Moti  [clo]  am am  [alcool] un rezultat perfect iti doresc!  [pup]

 

Maru  [pup]  te referi ca nici la mine nu-i rau AMH ul?era 0,90 acum 2 ani  [alcool] si oricum eu alt FIV nu mai fac,pt ca nu vreau cu donator.le dau sansa pinguinilor mei,pt ca exista.altfel,ma opream definitiv.

 

mie imi place sarat si iute  [alcool]  acu nici una nici alta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...