Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

Corinka, succes!

Nikos?

Moon, citronada cu ghimbir pentru greturi: 1 litru apa, o lămâie stoarsa, o linguriță ea sa de ghimbir ras. Se pare ca nu trebuie sa pui mult, din cauza contractiilor pe xare le poate da. Se pot face perfuzii cu ser fiziologic, nospa si osetron. Osetronul este pentru voma puternica si greata. Este permiscsi sarvina xa si metoclopramidul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A facut cineva PAP la synevo? Sau de obicei il faceti la med.ginecolog? Eu ultima oara l-am facut la un dr ginecolog din Constanta dar m-a cam speriat si am mai facut si Hpv dupa,si ma ajuns 550 sau 600 nu-mi mai amintesc exact .Stiu ca pe ele scria ca sunt facute la micoti in bucuresti.Asa a-ti facut si voi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Depinde in ce oras stai, sunt orase care au si cabinet ginecologic, am sunat astazi si in constanta se pare ca au. Eu nu am facut niciodata la synevo.

Velvet,asa scrie pe PAP tau ca e facut la synevo? Eu la ultimul Pap am vazut ca e trimis la un alt laborator Micoti. Ma agit asa ca as vrea sa fac undeva toate analizele unde sa fie facute cat mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dureri de ovare. Am si niste nelamuriri legate de tratament, la care medicul care mi-a facut punctia nu mi-a raspuns, a zis ca el doar imi da retete in functie de recomandarile medicului meu. In consecinta, cu toata rusinnea, ii voi trimite un mesaj doctorului meu cu cele doua intrebari pe care le am. Sper sa nu se supere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melisa da,in alte orase recolteaza la lab synevo.mie mi-au fost facute f bine toate analizele la synevo.in afara de prima spermograma,dar atunci eram mici si prosti si nu stiam ca spermograma trebuie lucrata la clinica specializatade dr embriolog.da,exact ca inainte de menstra.

 

cori Doamne ajuta sa ai embrioni de calitate!  [flo2]  ce nelamuriri ai vizavi de tratament?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...