Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

O doza micsorata de Euthyrox si aspirina. Cred ca au ramas de la fiv 1 nemodificate pe fisa mea. Intre timp imi crescuse doza de Euthyrox. Cred ca e o greseala, nu poate sa o scada inainte de transfer. Si mi-a mai prescris aspirina, in conditiile in care imi spusese la inceputul stimularii sa nu mai iau Aspenter dupa ce incep Clexane.

Vreau sa ma lamureasca foarte clar, nu pot sa presupun ca a gresit sau mai stiu eu ce.

I-am scris un mesaj acum o ora - o ora si jumatate, inca n-a raspuns. Nu cred ca ma ignora, am observat ca nu are instalata mesageria fb instant. Asa ca sper sa se conecteze in seara asta si sa raspunda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si mie imi recomandase hematologul Aspenter pana in saptamana 28 si Clexane din seara transferului, insa PK mi-a zis sa opresc Aspenterul când opresc AC, pentru ca exista risc mare de sangerare la punctie... Dar nu mi-a mai zis daca dupa aceea mai pot lua Aspenter sau nu... Si n-am mai ajuns nici la hematolog. Sper sa fie ok. Oricum, il voi intreba vineri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am primit de la hematolog, pe langa Clexane si Aspenter pana in saptamana 28, cum am facut fet, nu mi s-a spus ca ar trebui oprit, dar sunt unii dr care nu il recomanda in sarcina.

Corinka, felicitari pentru oute  iti doresc sa obții cat mai mulți puiuți sanatosi si bineințeles care sa ramana alaturi de tine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...