Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

Razcata imi pare foarte rau,ai dreptate mai bn un rezultat negativ decat unul pozitiv dar de scurta durata.

Va doresc multa putere atat tie cat si lu' Velvet sa treceti peste.

Eu aseara am aflat ca verișoara mea de 19ani e gravida cu gemeni,am simțit ca înnebunesc.....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, deci ai mai mult de un pinguin care te asteapta, pt ca ai scris la plural ca le vei da o sansa pinguinilor. Credeam ca mai ai doar unul. Atunci sunt sanse mari sa se gaseasca si unul mai puternic care sa reușească. [flo2]

De ce sa nu mai ai o sansa sa fii mama? Eu sper sa reușești la urmatorul FET dar daca nu, nu înseamnă că nu o sa fii mama.

Si eu tot zic că ma opresc cu fivurile de ceva vreme. Poate o sa ma opresc dar eu cred ca voi fi mama chit ca voi adopta.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru pai mai am sansa din FET.in rest,nu cred ca mai am vreo sansa sa intalnescpe fat frumos in 2 ani sa zicem si cu AMh ul meu inexistent acum cred,dar peste timp,voi face vreun copil.iar de adoptat...chiar daca as vrea,nu primesc copii cupluri,dar eu singura?

 

mimi  [flo2]  asa a fost sa fie.am sperat ca Dumnezeu mi-a luat ceva,imi da un pui al meu.dar nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...