Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

neata

 

deuta n-am repetat VSH ul anul asta.acum vreun an jum era peste limita superioara,nu cu mult.dar am dedus ca din cauza inflamatiei de la coloana,e tot marit.nu fac niciun tratament.am luat cand chiar nu mai puteam de durere si schiopatam,pt ca durerea e de sus de la ceafa pana la bazin jos,dicloreum.cate o capsula.am luat acum ceva ani in f zi.dar apoi am zis ca nu pot lua dicloreum continuu.mi-a fost teama sa ma operez,pt ca mi-au spus 2 dr,nu in romania.acum regret ca n-am facut-o acum ani inainte sa ma apuc sa fac copii.am facut si fiziokinetoterapie.m-ajuta o perioada f scurta.am 2 vertebre tasate,L 4 si L 5.

 

da,la  medrol m-am gandit ca imi provoaca durerea asta.ma dor muschii,genunchii,pana jos pe os.nu mi s-a mai intamplat.

 

ce cura e potrivita pt inflamatie?  [flor]

 

cori sa primesti vesti bune!

 

Ariana  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet tu ai favut Fet, iar ca si tratament ai luat un tratament de implantare si sustinere.Eu credeam ca e periculos tratamentul de stimulare dinainte de sarcina. Atat de puternice sunt tratamentele de implantare sau sustinere incat sa te doara genunchii? Mai inteleg ca te dor ovarele ....off nu stiu ce sa zic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cori cei 4 nu au mai evoluat?in ce stadiu sunt?

Ca ieri, cred. Nu au mai evoluat, doar s-au fertilizat si atat. Maine vom suna din nou sau ne suna ei, nici nu mai stiu cum facem, stie sotul. Ideea e ca maine vom afla daca vom face transfer si, daca vom face, cand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...