Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel  [pup] tu  nu esti eu  [clo]  n-ai de ce sa fii demoralizata.pt ca tu NU vei pati ca mine.ai alt corp,alta poveste...daca eu nu renunt,in situatia mea,tu trebuie sa fii pozitiva si increzatoare.e singura varianta.doar inainte!asta e indemnul la lupta!

 

"viata e o lupta,deci te lupta..."

 

eu astept raspunsul dr,dar cel mai probabil voi face ERa test in ianuarie.alti bani,alta distractie.dar  fac tot ce se poate si trebuie.nimic nu ma va opri.decat daca ultima mea sansa,ultimul meu pinguin va  disparea fara sa ramana cu mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel  [flo2] sa stii c-am realizat acum ca sunt.nu stiam,dupa dependenta de ani...si nu uita-perseverenta e cheia succesului.noi o sa reusim cu sacrificii.ce mai conteaza?reusim!si asta-i tot! eu cel putin,ma bucur ca mai am pinguini minunati.unul sper ca va ramane cu si langa mine.pt ca mamica lui ii iubeste pe toti din tot sufletul si macar unul ma aude si zice-raman cu mami,nu o s-o las singura  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mimi, pe mine ma ajuta mult [:)] . A insemnat enorm descoperirea forumului. Il citeam de cateva luni si am inceput sa scriu cu putin timp inainte de a incepe. Dar pe mine m-a ajutat si ma ajuta in continuare. Orice sfat, orice incurajare, orice experienta similara, pentru mine conteaza. Nereusitele altora insa imi cam taie din aripi... Poate e mai bine asa, sa nu sper la minuni... Numai bine iti doresc  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba,Piscotel ,sa speri la minuni!noi din asta ne hranim,noua asta ni se intampla.eu am ajuns sa ma consider speciala.acum si cu acest test pt esecuri repetate de implantare,nu multe fata de alte fete,dar...Dumnezeu m-a ales speciala.in situatia asta nu-i de bine.tot ce traiesc de mult timp,nu-i de bine.dar...sunt speciala.si daca m-a ales asa,o sa imi dea in final ceva special-Minunea mea.si pt ea,dobor muntii.singura.cu bratele goale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...