Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 135


o-baba

Recommended Posts

    Eu nu stiu ce am cu somnul asta...anul asta m-am reglat si rar dorm sub 7h(asta se intampla cand e musai sa ma trezesc sa merg undeva) dar de cateva saptamani pic seara ca mortul...rar ma prinde ora 12.In schimb ma si trezesc cu noaptea in cap,ieri bantuiam de la 5.30.

    Harnica nu sunt,dar cum nu am job imi tot gasesc de lucru acasa.Si chiar daca uneori nu reusesc sa ma organizez am vazut ca nu-mi face nimeni treaba...socrela e cu ale ei,sotul cu ale lui si eu cu restul.Ok,de la socrela nici nu am pretentii,e si batrana si uita si oricum nu sunt adepta lucrului facut de mantuiala...ori il faci cum trebuie ori il lasi balta.Am papat,m-am organizat pe listuta ce am azi de lucru si ma bag la munci.Imi mentin timpul ocupat pt ca sa evit sa fumez...plus ca munca fizica pune sangele in miscare si stimuleaza productia de endorfine.

    Va pupic si un we minunat sa aveti!

 

[alcool] Waitt for it: eu de la 21 deja casc, iar acum 2 nopti m-am trezit de 5 ori, de ma si intrebat barbatu - iar??? Poi ce sa fac?

 Te inteleg, si eu am mancarimi cand vad ca merge greu curatenia, si mai si depind si de barbat sa imi mute diverse. Ma gandesc cu groaza ca saptamana viitoare pleaca barbatu in delegatie in Israel si raman singurica, si nici nu stau chiar in oras, deci va trebui sa vorbesc cu astia mici sa fie cuminti sau voi bate prin vecini. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, fetele. Ce harnicute sunteti  [:)]  Eu am avut ceva treaba la munca si abia acum am avut timp sa intru, desi tot auzeam notificarile si ma mancau degetele.

Velvet, ce mult ma bucur ca nu mai fumezi [flo2]  Felicitari pentru ambitie.

Fetele, stimularea trebuie inceputa intr-o anumita zi a ciclului? Mie mi s-a spus sa incep duminica, insa vad ca azi a venit menstra. Oare e ok?  [fri]

Sa aveti o zi frumoasa! Va pup  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu em inceput in ziua 2 de CM . Si mie mi.a venit mai devreme si am sunat la clinica si mi.a spus sa incep ... Aveam schema pregatita ,medicatia cumparata ... Deci fete harnice eu recunosc ca sunt lenesa...in pat ...cu catelusu meu langa bebe...nu se dezlipeste de mine daca sunt in pat ... [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...