Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 136


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Moon Sper ca e totul ok cu printesele tale [flo2] Ella am citit undeva mai demult ca ai avut o extrauterina . ..la felsi eu am avut 2 tocmai de aceea am apelat la fiv insa in cazul meu e mai nasol pt ca mie mi-au păstrat trompete desi ma tot intreb de ce, pt ca oricum erau compromise si asa doar a rămas in conțin riscul de extrauterine . .. Sper sa reusi pana la urma, iti doresc mult succes si sa ne auzim cu vesti bune ! Motisooooor! mai da o veste.....ce face bebe? tambaloi in burta ta? face tumbe? cat ai acum?

 

 

Face bine si bebe si mami lui doar ca am fost putin mai aglomerata cu dosarul de risc de sarcina.... Asa ca pana nasc stam acasa cumintei si crestem burtica ... Se pare ca am 21 de pagini de recuperat ... Promit ca va citesc maine .... Va pupacesc pana va zapacesc ... [Grup]

 

 

 

Ps: vazusem o postare cu recomandarea dr. Voinea catre Genesis ... Desi am avut aceasi recomandare de la Voinea am auzit lucruri mai putin placute despre cuplul din clinica Genesis incat am optat catre Gynera si nu regret ...primul fiv si avem deja aproape 12 saptamani 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...