Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 136


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da azi e ziua 6. Mai fac azi si mâine injectii, mi-a mai suplimentat tratamentul cu încă o injecție pe lângă celelalte 2. Sa vad cum iasă si analizele de sânge, sper sa fie bine pana joi. Daca da, sâmbăta sau duminica fac punctia. Mulțumesc, Dea  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va doresc din tot sufletul succes! 

Eu am nimerit o clinica si un medic super si am ales sa am incredere in ei 100% fara sa pun intrebari multe. Am ales, de asemenea, sa am incedere in corpul meu si in Dumnezeu. Mie imi spuneau la eco cati foliculi vad dar nici poveste sa imi spuna si cat de mari. Inainte de punctie vedeau parca 8 sau 9 in total si au punctionat 17 din care au obtinut 15 ovocite, fertilizate 11. Asadar se poate sa nu ii "prinda" pe toti la eco sau se poate sa creasca cativa in ultimele zile ca Fat Frumos, nimic nu e exclus. Aaveti incredere in medicii vostri, dar mai ales aveti incredre in voi si in corpul vostru. 

Va recomand cu toata caldura un exercitiu (inainte de ovulatie si nu in timpul stimularii), automasajul abdominal, o sa ajungeti sa va iubiti burtica, ovarele si pe voi insiva. Conteaza enorm de mult sa nu iti judeci corpul, sa nu il acuzi ca nu poate. Faceti pace cu voi, iertati-va asa-zisa neputinta si ALEGETI sa va iubiti si sa aveti incredere in voi!  [flo2]

 

http://feminitate.org/2009/11/auto-masajul-abdominal/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...