Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 136


Recommended Posts

Ana  [flo2]

Am 6 oute puse la iubit  [:-)))]

Nu a durat mult punctia dar m-am trezit cu niște dureri groaznice. Acum s-au mai potolit. Mâine sun embriolog sa vad cum sunt. Am ceva emoții pt ei. Mi-a dat o grămada de pastile sa iau începând de mâine pana la transfer si apoi continui pana la confirmarea sarcinii, Doamne ajuta! Va pup fetele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elena, Nikos...felicitari pt sarcina!!! [flo2] Vestile bune imi dau intotdeauna sperante si parca si ziua mi-o infrumuseteaza...asteptam inimioareleee!  [il] 

 Dana si la mine problema e tot tubara...dar din pacate eu nu le-am pierdut...le am acolo dar nu sunt functionale si sunt si operate....

Razcata ...exact cum a scris si Corinka, stiu si eu prin ce treci in leg cu pierderea inimioarei dar trebuie sa iti iei timpul necesar pt a plange , pt a sta suparata si ia zilele cate una....timpul este cel mai bun doctor pt durerile sufletesti ... vorbesc si eu din propria experienta si ai sa vezi ca peste cateva saptamani Dumnezeu iti va da puterea si ai sa poti sa zambesti ba chiar sa razi cu gura pana la urechi din nou! [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EllaMari, iti doresc sa fie cele mai iubarete si sa se dezvolte cat mai multi embrioni sanatosi! Te asteptam cu vesti bune zilele urmatoare. Tot No-spa ti-as recomanda si eu. Despre Ibuprofen citisem recent (dar nu mai stiu unde) ca nu este recomandat daca urmeaza sa faci transferul in cateva zile. Dar daca l-a recomandat medicul....

Duminica frumoasa tuturor! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore nici eu nu le-am scos,am facut o laparo acum vreo 2ani unde mi-a descoperit doar una blocată a reparat-o dar dupa 6 luni am vrut sa vad cum sta treaba si am facut un hsg care a aratat ca trompa era înfundată din nou dar doar putinel asa pt ca doc a putut sa o deblocheze in timpul hsg-ului cu soluția aceea.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel, asistenta a spus ca nu e problema daca iau nurofen. Am băut doar unul si nu mai iau cu toate ca încă ma mai doare puțin. Din câte am înțeles de la doctor e ca am avut colul prea strâmt si a fost puțin mai dificil si ma gândesc ca si din cauza aderențelor de pe stânga. Probabil din cauza asta am dureri.

velvet, mulțumesc! Doamne ajuta! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...