Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 136


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Razcata multa putere să mergi mai departe si îți doresc să reușești data viitoare. Si eu am avut un an rău, cu multe fivuri nereușite si un deces în familie prin august. Am continuat și după evenimentul nefericit,  cu încercările, dar mai mult în virtutea inerției.
Să sperăm că ne așteaptă un an mai bun.
Dea, mersi de întrebare. Nu prea mai m- a preocupat nimic legat de fiv. Nici pe forum nu am mai citit decat un pic si am vazut intrebarea ta :).  Mai îmi amintesc că am doi pinguini si parca nu îmi vine să cred că îi am. Dar asta nu mă face să sper la prea mult. Minunea a fost ca din 2 ovo mature au rezultat 2 blasto. Sa se mai întâmple înca o minune și să se și prindă vre unul?
Am vorbit cu SweetPea si mi-a dat un fisier despre IVIG dar nu  am citit inca. 
Scria Carla ca la Meflife e ieftin, dar nu stiu daca îmi dă Albu rețetă dacă nu fac fiv acolo.
Am făcut vaccinul anti varicela, mai stau 2 săptămâni și fac rapelul.  Mi-am luat si antigripal ul dar nu l-am facut inca. Nu sunt nerabdatoare sa fac FET, nu vreau sa treaca timpul. Credeam ca va fi invers. 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori, nu stiu daca sunt specializati musai in FIV. Insa cuplurile care fac prin programul national, din cate stiu eu, trebuie sa faca niste sedinte cu un psiholog. Cred ca un asemenea psiholog ar fi bun. 

Ai grija de tine  [pup]

Zi frumoasa tuturor! [flo]

 

 Nu, Piscotel nu se face nici prin programul national. Eu am facut fiv prin subprogram in iunie a.c. si nici vorba de sedinte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...