Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trump presedinte?Who's next?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 917
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De cand si-a inceput campania Trump, s-au inmultit si conflictele intre oameni, albi/afroamericani/latinoamericani.

Nu sunt mai buni de-o parte sau de alta, dar i-astarnit sii a activat ura in ei.

Voi atasa ceva ce am gasit pe net, o poza a unei studente latinoamericana, ce a gasit cand a venit in camera ei de colegiu. Era si un video in care niste afroamericani lovesc un om in varsta alb pt ca l-a votat pe Trump, e prea dur si nu vreau sa-l atasez.

Asta a starnit campania lui Trump! Degeaba acum o lasa mai usor, deja a facut mult rau deschizand cutia cu ura!

 

Nu pot sa atasez si a doua poza cu biletul langa acel "zid" Dar scriu eu ce era pe bilet

 

hey Maria, Trump won go...here's a little preview of what is to come #wall.  

 

post-35987-0-62755600-1478950885_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

eu nu traiesc intr-un turn de fildes , si daca tu compari situatia de azi cu acum 15-20 de ani , imi pare rau , dar lumea a evoluat in doua decenii , nu sta nimeni incremenit in timp . Pai acum 20 de ani se traia mult mai frugal , ca sa vorbesc eufemistic . dezvoltarea pe care o cunoastem acum este fara precedent .Doar faptul ca suntem din ce in ce mai lacomi nu s-a schimbat si va fi ultimul resort care ne duce spre autodistrugere .

 

 

E o dezvoltare "de fatada" , o Société falsa,consumatoare ,cu moralitate mai mult decit indoielnica...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca Fox news e un fel de Daily Mail?

Probabil, nu stiu. L-au intrebat journalistii daca s-a decis sa candideze in seara aia cand Obama a facut glume pe seama lui, dar el a zis ca nu, ca Obama a facut glume bune.

Dar N-a vrut sa spuna ce l-a facut sa candideze. Oare a crezut inca in citatul lui?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ps. am vazut aseara protestele de care vb rall.

 

Nu cred ca am mentionat protestele (nu imi amintesc) insa nu mi s-au parut juste. Trump a fost ales democratic, asta e, nu au pt. ce sa se revolte. Adica, nici macar nu e vina lui Trump, singura vina o poarta poporul american (in majora parte)... [:)]

 

Acum insa, doar la cateva zile, au motive [:D]

Am inteles ca vor sa il puna pe Ben Carson ca ministru / secretar la dep. de educatie? [:-)))] Omu' care zicea ca evolutia e o chestie satanista si Big Bangu o poveste?? Si la mediu pe unu care nu crede in schimbarile climatice? Nici nu ma mir, ca Trump spunea despre climate-change ca e un hoax si ca va scoate toate reglementarile de "environmental safeguard" puse de Obama [alcool]

 

Bine, deocamdata sunt doar nume prefigurate, dar pt. chestiile astea, da, as iesi in strada. E un dezastru total.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...