Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trump presedinte?Who's next?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 917
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

 

Lucian Mindruta:

15 ore · 

 

Firea umana misogina, rasista, dispretuitoare fata de minoritati - asta exista. Nu poti sa negi. Poti sa-i interzici sa se exprime. Dar uite ca rabufneste undeva.

Problema ea atunci cand cel care rabufneste e ales presedinte, si nu orice presedinte, ci cel al Americii, o mare putere! Dar asta e, Trump reprezinta majoritatea americanilor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Produsul nimanui . Sunt oameni care isi justifica atitudinea de ura si intoleranta aruncand responsabilitatea in spatele altora .

 

E extrem de naiv sa crezi ca sunt"produsul nimanui".

 

Rezultatele acestei naivitati(si ignorante as adauga)le vedem astazi.

 

Si le vom vedea in viitor si la nivel de Europa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint pur si simplu înspăimântată de viitor.

Vad cum bursele sint in picaj. Ne așteaptă o recesiune absolut crunta.

Cu un președinte măscărici si un Congress impotent îngrijorat doar de propriile buzunare sintem in "big trouble". Cei care l-au votat au votat împotriva propriilor interese dar conform bigotismului si rasismului.

 

8 ani de politica Congresului de a discredita, bloca si nimici un președinte negru indiferent de faptul ca ne-am redresat a dus la acest rezultat ingrozitor. Nu am dormit toată noaptea ... cind ma mi adun putin, mai scriu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare jenant cum jurnalistii, analistii &comp incearca sa justifice votul anti Hillary. Acuma pare "evident" ca avea sa cistige Trump in Florida pentru ca multi din cubanezii care traiesc acolo n-au apreciat apropierea lui Obama de regimul Castro. Si acum citeva zile democratii afirmau ca 82% din voturile de acolo sint pt candidata lor [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...