Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Am inceput ziua cu o dimineata nebuna, nebuna..sper sa n-o tin asa toata saptamana  [zirea]

 

Maine dimineata vine canapeaua noua, dupa trebuie sa vad cum aranjez mobila si ce duc la boxa.

 

Ieri nu am avut chef de nimic, asa ca am lenevit..si am rezervat si restul hotelurilor pt la vara in Romania  [:)] am scapat de-o grija..in Mamaia vom fi de pe 4 pe 6 august (ajungem pe 4 dupa-masa  si plecam pe 6 tarziu)...am gasit un hotel dragut, chiar pe plaja (cu mic dejun inclus), construit in 2014, Agapi se numeste (are comentarii ft bune pe booking)...in general hotelurile au sejur de minim 5 nopti si cu pensiune, asa ca am avut noroc sa gasim unul pt 2 nopti...am vazut insa cateva hoteluri ft dragute in Mamaia, multe dintre ele noi.

 

Aseara am iesit cu Marco la o bere si i-am aratat ce am rezervat si ce traseu avem...i-au placut si lui tare mult pensiunile din Maramures si Bucovina...in Bucuresti stam 2 zile, e de ajuns pt vizitat orasul si mers la Beraria H  [:D]

 

Traseul arata asa : Sapanta, Sighetu Marmatiei, Breb (si Ocna Sugatag), Viseu de Sus (o zi mergem cu Mocanita), Borsa, Pasul Prislop. Transrarau, manastirile din Bucovina (Moldovita, Sucevita, Putna, Voronet), Mamaia, Bucuresti, Sinaia, Bran, Brasov/Fagaras, Sinca Veche, Viscri, Biertan, Sighisoara, salina Turda, Cluj si Oradea...cred ca e destul pt 2 saptamani   [:D]

 

O zi cu soare va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urari!  [flo2]

 

Wow, Ela, ce rapid te-ai miscat cu traseul din vara  [:)]  Ti-ai luat de o grija! Abia astept sa scrii impresiile anul viitor...

 

Viviana, ma bucur ca esti  mai bine cu spatele, mie, dupa o criza din asta de raman intepenita, cam intr-o saptamana in trece cu totul... usor-usor ca evolutie, timp de 1 saptamana...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

ma simt un pic ametita, poate si pentru ca nu m-am odihnit suficient azi-noapte. Ramo are o tuse cam urata si m-am trezit sa-i mai dau una alta.

Initial, hotarasem sa se duca azi la inot, asa ca am amanat pana se va simti ea mai bine.

 

Mihai este incantat ca incepe cursurile de judo de maine.

 

Ioana, cum mai este Julia? 

Parca si Daniela avea ceva probleme. Viv, tu?

 

Ella, frumos traseu.

 

Abia astept vara...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...