Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am fost cu Patri la GP. Mi se parea ca are un omoplat mai sus decat celalalt. A verificat-o in diverse pozitii si a zis ca e ok, dar sa revin daca mi se pare ca se accentueaza. Patri e si subtire, la 123cm are doar vreo 20kg. Si problema 2: are o alunita neregulata pe umar si una regulata dar mare in par. A facut poze si trimite la dermato, daca e cazul ne vor contacta ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mda. Am avut o zi minunata azi [:D] Cand sa ma urc in autobuz cu piticoanta (dupa ce il lasam pe jupan la scoala, ne suim in autobuz, 5-7 minute cu el si ajungem la gradinita, o las acolo si apoi iau din mers urmatorul autobuz sa ajung la lucru, azi de exemplu aveam treaba la tribunal) am realizat ca... mi-am uitat portmoneul acasa. Deci... intoarce-te din drum, cucoana, cu junioara protestand de mana, fuga acasa (5 minute distanta), cauta portofelul, gaseste-l, ia-o inapoi la autobuz, fa-i cu mana ca-l vezi din capatul strazii cum trece, asteapta al treilea autobuz... Uite asa am ajuns la gradinita cu 20 de minute intarziere  - si cand ma felicitam ca totusi am sanse mari sa ajung la timp la lucru, autobuzul "de la si jumatate" a trecut gol pe langa noi "not in traffic"!! [alcool] [alcool]  Deci asteapta-l pe urmatorul, care a venit cu 5 minute intarziere... noroc ca nu a fost "strigat" cazul meu primul!

 

.... ca apoi, cand am ajuns acasa, sa descopar ca ecusonul meu de "instanta" nu mai e, la gat atarnandu-mi doar snurul [batcap] [batcap]  Deci hai suna la birou, anunta-i ca s-a pierdut ecusonul si ca vii maine sa iei altul (ca ai nevoie de el maine dupa-masa la alt caz)...  ca dupa 2 ore sa dau de ecuson ... in fundul posetei, cum a ajuns ala acolo nu voi stii probabil niciodata! Macar am scapat maine de un drum la birou, si asa am destul de umblat si fugit de la o locatie la alta!

Si vorba aia, abia e luni, nici nu a inceput bine saptamana si mie imi merge deosebit [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...