Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Neata pinguini

 

Astept sa vina capaneaua, iar dupa plec la job. 

 

Rox  [:)] o sa confirm inainte cu cateva zile si toate rezervarile. 

 

Dark, ce peripetii.

 

Daniela, in Maramures nu am fost nici eu, asa ca de-abia astept...mai ales Mocanita...a fost o prietena anul trecut si e tare fain...se pleaca la 9 si ajungi inapoi pe la 4....la capatul liniei se incing hore, bei o palinca, doua  [:D]

 

Azi-noapte a fost luna plina cum rar se vede, adica mult mai mare decat normal (ultima data a fost acum 70 de ani)...de la noi nu s-a vazut, am avut ceata.

 

O zi cu soare va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața!

 

Ioana, faină luna ta, seamănă cu o clătită :). Și eu am fost trează azi noapte, de pe la 3 până pe la 5, îs ca bătută acum.

 

De tușit nu am scăpat, am și treabă multă pentru birou deci n-am putut să stau în pat cum aș fi vrut.

 

Pe aici a fulguit de dimineață, gata, a venit iarna.

 

O zi frumoasă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa va pun de-aseara o poza cu super-luna, dar cum nu stiu inca ce trebuie sa faci pentru a posta intr-un mesaj o poza din galeria telefonului, am lasat-o pentru astazi, cand scriu de pe "computadoru' de serviciu".

la noi in ploiesti s-a format la un moment dat un halou-curcubeu in jurul lunii.

 

post-37729-0-09034400-1479196015_thumb.jpg

post-37729-0-49933800-1479196037_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe aproape: e lipie! [:D] Am gasit pe fb un nene suparat ca la ei a fost ceata azi-noapte, care si-a luat revansa ca sa zic asa. Io nu as fi mazgalit geamul de la bucatarie, ca dupa aia aveam de curatat.

 

Si la noi a fost o ceata subtire si deasa, se vedeau picaturile zgribulite si zburatacite in farurile masinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Super tare lipia/luna...eu nu m-am gandit sa-i fac poze...

 

Azi dimineata m-am bucurat ca un copil de primii fulgi. Imi doresc sarbatori cu zapada, multa.

 

Daniela, un ceai de ceapa?

 

Azi am program scurt la birou, trebuie sa ajung pana la scoala: are doamna lui Mihai program de consiliere si ne-a invitat. Sunt curioasa , recunosc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti, dragi pinguine?

 

Azi m-am simtit mai bine, mi-a revenit culoarea in obraji cum s-ar spune. Nu m-am abtinut si am mers la cumparaturi, nu fac absolut nimic deosbit, nu am vazut superluna dar cica CCS a avut parte de una strasnica.

Iarasi vine acasa pe furis si eu nu trebuie sa stiu nimic. Intuitia mea bata-o vina il simte de la distanta.

Trebuie sa scot de la fii-mea cand ca ea sigur stie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello dragelor.

 
Mianna, cum e in delegatie? Au reusit sa dormi?
 
Viv, ce ti-ai luat?
 
Laura, cum a fost sedinta de consiliere cu doamna?

 

Eu pic de somn si am de facut mancare. Invatatorul Patriciei ne-a chemat la sedinta pe toti azi de la 19.30 la 20.30 si nu cred ca ajungem... la ora aia culc fetele si daca e sa le culce B Julia nu o sa stea fara mine...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...