Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Monica, cum stai chiar in fata pietei si o privesti, usor in stanga shaormariilor, in stanga ei ai o alee lata, un drum pietonal.

In stanga, pe colt, drumeagul este strajuit de Farmacia Sensi Blu si in dreapta de piata.

Mergi pe acea straduta si aproape de capatul ce da in Clucerului e magazinasul, pe aceeasi parte cu Sensi Blu.

Gata, am localizat aleea  [flo2]

Chiar nu am mai trecut in ultima vreme pe acolo, in decursul timpului au tot fost diverse magazine in spatiile comerciale de pe acolo: o pizzerie, magazin de haine, Shop&go.... diverse. Doar Sensi Blu-ul de pe colt e demult...

Voi merge la magazinul cu pricina, mi-ai facut pofta cu ce ai povestit  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, sper ca toata lumea e bine, nu mai tuseste si muceste

 

Nu am apucat sa va spun ca acea comanda de CD extern pe care am facut-o la emag, nu a sosit. Luni am verifcat starea ei si era anulata.

Am sunat acolo si: scuze ca nu m-a sunat nimeni; de fapt echipamentul nu era pe stoc; dar stai ca site-ul nu prea a mers ca se pregatesc de black friday; ah, da e pe stoc, dar nu il puteti comanda online, etc.

 

M-a indispus chestia asta. Adica pentru ca ei se pregatesc de black friday, cu o saptamana ainainte nu mai pot face nicio comanda? La fel procedau daca comandam ceva de 10 ori mai scump?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața,

 

Cu tot ceaiul de ceapă și ceaiul de ghimbir pe care le-am băut, situația e neschimbată :(. Am fost și la farmacia de la noi din sat și mi-a dat un sirop pe bază de carbocisteină, că nu aveau Robitussin.

 

Laura, a venit zâna măseluță la așa măsea? Bine că ați reușit să o scoateți.

 

Mă duc la treabă. O zi frumoasă.

 

Edit: Rox, sper să-ți treacă migrena, of.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Cand m-am trezit si am deschis jaluzelele in sufragerie: 

 

post-114840-0-35582500-1479454959_thumb.jpg

 

De la noi din dormitor (pe partea opusa) se vedeau nori negri si intr-o parte soare...si ploua...dupa ce am pozat cele 2 curcubeuri, a devenit totul negru. 

 

Azi e vineri, asa ca yupiii  [pk] lucrez de-acasa, la 5 plec cu Marcia la concert in Zurich, la Melanie Martinez...am luat bilete meet&greet...as fi trimis-o singura, dar nu pot, pt ca nu are 14 ani...in curand scap si de grija asta, va putea merge singura la concerte. 

 

Maine avem musafiri, facem raclette...duminica nu avem program.

 

Mai sunt 5 saptamani si vine Craciunul...nu-mi vine sa cred ca a mai trecut un an...am vorbit cu mama acum 2 zile si imi spunea ca ii e tare dor de noi...daca ar stii ce surpriza o asteapta  [:)]

 

Sanatate multa celor bolnavi  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

O zi faina va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme mi-a scris Marco...studia site-ul Mocanita...acum apartine unei firme elvetiene..mi-a spus ca sunt multe vagoane elvetiene, vagoane cu care a mers el ca si copil cu bunicul lui...si mai ca i-au dat lacrimile amintindu-si lucrul asta  [:I] socrul meu a fost mecanic de locomotiva, asa ca Marco s-a plimbat mult cu trenul in copilarie...a devenit si el fan (dovada colectia de locomotive si vagoane pe care o avem).

Deci plimbarea cu Mocanita va fi sigur un succes, care se va solda cu lacrimi de bucurie/nostalgie...

A fost o prietena anul trecut si mi-a spus ca atunci cand opreste (de ex sa puna apa), se danseaza si se bea palinca...la capatul liniei se mananca, se bea si se danseaza.

Am vorbit deja pt bilete, trebuie sa rezervam, pt ca in august e aglomerat..am dat de un tip tare dragut, care ma anunta cand apar preturile pt 2017...poti si inopta in tren daca vrei....au mai multe oferte.

As vrea sa mergem la anul dupa Craciun in Maramures; sa petrecem Revelionul acolo...ii luam si pe ai mei...problema insa sunt drumurile, nu stiu cum e iarna in partea aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...