Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini

 

Am petrecut o zi frumoasa ieri, prietenii nostri  nu se mai dadeau plecati. Azi avem zi de leneveala, cred ca incep sa fac un album cu pozele din Sicilia.

 

Ioana, asa este, a fost frumos, desi am crezut ca ma voi plictisi...m-am distrat de minune cu cei 2 parinti, glumeti si ft deschisi  [:)] eu sunt timida, nu ma bag in vorba, dar pe ei parca ii cunosteam de ani.

 

Micky, Marcia s-a facut cu balsam de par, dar pt ca sa prinda, trebuie decolorat parul (eu m-am ocupat de tot)...ea are acum doar varfurile verzi, vrea ins sa revina la culoarea ei naturala.

 

Miha, distractie placuta in continuare, sa ne povestesti cum a fost.

 

Ieri ne-am uitat pe internet la diverse documentare (facute de televiziuni germane) despre Maramures si Transilvania...am ramas impresionata, toti vorbeau ft frumos de Romania..la Viscri de ex au ramas ft putini sasi, in locul lor au venit rromi...tipa care se ocupa de cetate, spunea ca rromii si-au facut asociatie si muncesc acolo...si ca ea e sigura ca vor continua si dupa ce sasii vor disparea...asta pt ca cetatea e o sursa de venituri...

Am vazut si traditii de Craciun, slujbe la biserica, cum traieste lumea in varful dealului...am vazut si cum functioneaza Mocanita, cum munceste lumea in zona aia.

 

Aseara am vazut un film nemtesc la TV, subiectul fiind 2 infractori romani care au evadat din puscarie...actori erau si romani, unul e Dragos Bucur...au filmat mai mult in Romania, Bucuresti si un satuc din sud.

 

O zi cu soare va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, sanatate multa!

 

Mihaela, concediu placut.

 

Ella, merci de sfat. Iti mai aduci aminte ce marca de balsam ai folosit? Sau era ceva "local"? Ca am dat o cautare pe ebay si am gasit diverse creme si sampoane, dar niciun fel de balsam care sa coloreze, probabil nu am stiut ce sa caut, sau probabil e de fapt ceea ce ei numesc crema (ce am gasit eu e in niste cutii asemanatoare cu cele de la crema de fata)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...