Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc! Cred că ideea unei fotografii de grup rămâne varianta cea mai bună.

Suntem toți trei tușitori, nici nu stiu ce sirop să mai încerc la copii care să aibă și efect...E o tuse între cea seacă si cea productivă, de fapt e productivă si iritantă în același timp  [zirea]

O seară bună!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara, doamnelor!

 

Cred că mă retrag de la SS, eu nu stau la adresa din buletin, tata nu se face bine până atunci să se poată duce el la poștă (dacă pun pe adresa lui), pe mama nu pot să o pun pe drumuri (sunt 3 km de la noi până la poșta din sat, deci ar fi 6 km dus-întors). Sper că nu v-am încurcat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. La noi e cam nasol cu ploaia: ieri trenul meu a fost anulat si am prins unul mai tarziu, dar la nivel zonal au fost multe intarzieri si anulari. Mai spre vest de noi sunt ceva inundatii si drumuri necirculabile. Macar cica azi se opreste ploaia si urmatoarea saptamana e doar frig.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivi06 - Dextrometorfan - humex tuse uscata sau robitussin

Ia lumineaza-ma si pe mine, sa stiu pt viitor: Dextrometorfan - humex tuse uscata sau robitussin

este pt tuse uscata? Carbocisteina (sper ca am scris bine) e pt tuse productiva??

 

Si o alta intrebare: de multe ori, cel putin la fete, o tuse incepe ca o tuse seaca, iritativa, si pe parcurs se "sparge" devenind productiva... deci atunci trebuie schimbat siropul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...