Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Mianna, ce are Maxy? De ce e apatic?

nu stiu daca are ceva, in afara de varsta (are cam 11 ani jumate - nu e mult, adica eu sper sa traiasca mai mult, dar nu stiu ce sa zic - cand m-am intors de la Roma ma intrebam daca il mai gasesc in viata...)

 

pur si simplu nu mai "socializeaza" cu mine si cu Mianna. foarte rar mai vine singur la mine in brate (dar macar ii place daca il iau eu de unde e culcusit), nu mai doarme cu mine, sta toata ziua (si, probabil, toata noaptea) intr-o pernita langa calorifer.

 

nu pare sa-l doara ceva, insa a slabit. a facut anul asta si radiografie, si ecografie si nu s-a vazut nimic suspect, nici la palpare nu simt nimic.

 

voiam sa merg maine cu el la vet (de fapt cu amandoi, ca aia mica mai trebuie sa faca un rand de analize), insa e in concediu. o sa aflu cand se intoarce si o sa merg atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana_Pos, pe 23 Noi 2016 - 09:13, a spus:

Rox, uimitor dar noi am scapat. Au fost inundatii in jurul nostru, aproape un cerc, si noi in mijloc nu am fost afectati. Dar a fost nasol de tot, mai ales undeva inspre deal, unde a intrat apa cu noroi in casele oamenilor si masinile au fost luate de ape.

 

 

ce nasol! bine ca ati scapat!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua!

 

Nu mai tin pasul cu voi...deloc. o sa încerc măcar sa va citesc puțin din urma.

La noi toate bune. C cu școala, teme multe, soțul cu munca iar eu și Iulia pe acasă. Dar nu știu cum se face ca nu am timp de nimic.

Iuli a intrat în linie dreapta...încă puțin pana la prima aniversare!

Aștept zăpadă, dar nu cred ca am prea mult noroc.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...