Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Bună dimineața! Ieri mi s-a postat un mesaj gol pe care nu l-am putut edita și nici altul nu am putut trimite. Ziceam ca Iulia e născută e 15 decembrie. Monica, știai bine ca am lipsit de la serbare din cauza de naștere . Viviana, se pare ca Silviei ii place mult și se descurca bine La facultate. Bravo!

A, deci 15 dec, nu 16... Retinusem data de 16, nu stiu de ce...  serbarea o fi fost atunci..

Ce repede a trecut anul!! 

La multi ani de pe acum, ca nu mai e mult! Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi!!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini

 

Nici eu nu am putut posta de dimineata...asa ca s-a pierdut ce-am scris  [zirea]

 

Viv, ne putem vedea pe 26 decembrie...eu vin pe 24 si plec pe 27...Mianna & Yagmur s-au inscris deja pe lista  [:)]

 

Ce bine ca azi e joi, mai e putin si vine weekend-ul...sambata mergem in Germania, duminica ar trebui sa mergem in vizita.

 

O zi faina va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, sanatate multa!

 

O fi ceva prin atmosfera? Ca ieri m-am trezit cu durere de cap. Nu a trecut decat dupa ce am luat un saridon. In ultima vreme am avut destule episoade de gen.

 

Vivi, ma bucur ca-i place mult facultatea Silviei!

 

Happy Thanksgivin cui sarbatoreste!

 

La voi la scoala, cele cu copii pana la clasa a-IV-a, se mai fac serbari de Craciun? Doamna Ramonei vrea sa faca o mini serbare cu o piesa de teatru. Parintii de la Mihai nu prea vor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc inca o data pentru idei.

Am luat legatura cu un prieten bun, fotograf care va veni la noi o fuga si ne va face poza de grup.

Sunt inca racita, dar un pic mai bine, aparatul de aerosoli isi face treaba. Dar ce ma bucura cel mai tare e ca copiii sunt mult, mult mai bine dupa ce le-a schimbat tratamentul. Au ajuns  la antibiotic (din pacate), dar nu se putea altfel.

V-am citit, dar cu creierii virusati [:D], nu sunt in stare sa va spun nimic fiecareia in parte, asa ca va urez sanatate multa tuturor si un weekend placut (pentru ca azi e JOI! )  [pk] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Nici eu nu am putut posta de dimineata...asa ca s-a pierdut ce-am scris  [zirea]

 

Viv, ne putem vedea pe 26 decembrie...eu vin pe 24 si plec pe 27...Mianna & Yagmur s-au inscris deja pe lista  [:)]

 

Ce bine ca azi e joi, mai e putin si vine weekend-ul...sambata mergem in Germania, duminica ar trebui sa mergem in vizita.

 

O zi faina va doresc ! 

Ella, eu inca nu stiu cand plecam la munte pentru Revelion. Te anunt

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...