Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata

 

 

Fleur, vai ce super sunt si matza si copchilul!!

 

 

 

 

stai linistita, nu e asa grav din ultimele date. va fi bine!

Chair vroiam Sa te intreb amanunte, ca n am apucat sa vorbesc pre multi cu ea...plus ca nu vreau Sa o amaresc cu intrebari.

Te rog multi da ma tii la current cu ce Se intimpla. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara.

 

LauraNico, mulțam de întrebare. Mă simt ceva mai bine, parcă nu mai sunt călcată de tren, dar m-a terminat viroza asta sau ce-o fi fost. Rox, tu cum mai ești cu guturaiul? Viv_06 tu ești mai bine?

 

La mine azi a fost o zi plină rău, am avut închidere de lună și toată lumea a vrut câte ceva (unii erau și pe altă planetă, de trebuia eu să le explic ce au ei nevoie :D).

 

Michelle, of, tare cumplită vestea... Nu știu ce să zic.

 

Fleur, am admirat pisoii, sunt drăgălași amândoi :).

 

Mă duc să mă bag în pat, seară frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi trebuia sa mergem la un spectacol in seara asta, dar baiatul a vomat la gradinita asa ca stam acasa. Nu e in apele lui. Maine avem o zi incarcata, patinaj, activitate la biblioteca, dupa amiaza o zi de nastere, sa vedem la care putem merge pana la urma. N are febra dar e apatic si n are pofta de mancare.

Are gastro cred, sper sa fie o forma usoara.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru aprecierile la adresa pisicilor.

 

Silvi, cum e Iulia dupa vaccin?

 

Ella, ti am admirat patul, cred ca va pierdeti unul de altul prin el.

 

Daniela, bine ca a trecut viroza.

 

Viv06, sanatate tuturor, parca tu aveai si copiii raciti? 

 

Ioana, am citit ca ati scapat de inundatii. Sper ca la jobul lui B. totul e ok.

 

Nu mai stiu cine intreba de vopsit nepermanent parul, am vazut azi la Walmart color chalk for hair, creta colorata pt par.

 

N am luat inca nici un cadou de Craciun, Black Friday o mare dezamagire. Cred ca voi incepe cu cadouri pt mine totusi, imi trebuie scaun nou de birou, cizme... Un parfum nou nu mi ar strica, mi am facut un mic stoc din cel folosit zilnic, acum as vrea ceva de ocazii. Nu c as avea vreo ocazie... Oscilez intre Nina si Versense.

 

Imediat vine Mos Nicolae...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Suntem in drum spre Germania...si e o ceata  [zirea]

 

Fleur, e frumos foc Eric - sanatate multa...si pisoiul dragalas rau...

patul are 180×200  [:)] de-abia astept sa vina..mi-au scris ca-l baga in productie...sper sa nu vina cand e Marco plecat la cursul de ski.

 

Mianna, eu vreau la cozze  [:D] unde e restaurantul? ca sa vad cat fac din Dragomiresti.

 

Eu de cadouri am scapat, acum fac lista cu ce vor ai mei...pe langa cioco si cafea.

 

Mi-am comandat 2 rochite de seara pe dyfashion.ro...una neagra si una turcoaz...azi le primeste mama.

 

Mai sunt 4 saptamani pana la Craciun...azi decorez casa....deja mi-am luat acum 2 sapt.o craciunita, sapt.trecuta un ornament cu brad si lumanare...maine e primul Advent.

 

Azi vreau sa fac sarmale si sa ma epilez...si tb sa o duc si pe Marcia la gara, merge cu o prietena la targul de meserii.

 

Aseara a fost cu prietena ei la o colega, au test la muzica, vor interpreta toate 3 un cantec...cand a venit, mi-a spus ca au discutat de  baieti  [ph34r] si ca ce bine o sa fie cand vor avea toate 3 prieteni, ca au pe umarul cui se plange.

 

O zi cu soare va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi. Aseara am fost cu Patricia la patinaj si s-a descurcat foarte foarte bine. In 45 de minute deja incepuse sa patineze singura cativa 'pasi'. Si foarte curajoasa, se lansa chiar daca nu era stapana bine pe picioare. Am laudat-o si ne-am distrat frumos. Mi-era si mie dor sa pun patinele in picioare, ca nu am mai patinat din 2013z
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...