Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ah, eu in ultima vreme ma plimb destul de mult. Luni am avut un proces la Newcastle - deci a fost "tinere, cunoaste-ti tara", m-am trezit de la 5:30 sa iau trenul la 6:50 sa pot ajunge la tribunal la ora 10, de doua ori/saptamana am treaba cu o echipa de asistenti sociali intr-un orasel la oarece distanta de Glasgow, asta deocamdata pana la Craciun dar am inteles ca se va continua si dupa... seara nu prea mai am chef de nimic, in afara de un pic de joaca cu copiii, cina, un pic de citit si ... cam atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună după-amiaza și de la mine.

 

Azi m-am plimbat puțin în oraș, aveam de pus un colet la poștă și am văzut că singurul ghișeu de poștă cu program duminica e la Gara de Nord și m-am dus până acolo. 

 

M-am oprit la o cofetărie fancy și am mâncat un tort de morcov care nu mi-a plăcut deloc (iaca e posibil și așa ceva, deși eu sunt mare mâncătoare de orice dulce).

 

Adineauri am dat o comandă pe net pentru cadouri de Crăciun, mai trebuie să plasez altă comandă pe alt site și sunt aproape gata cu cadourile.

 

Și acum mă apuc de ceva de lucru pentru birou, că tot e liniște și n-am nimic de făcut :D.

 

Ioana, să stăpânești sănătoasă noul telefon și să ne arăți ce poze știe să facă :).

 

Sper că Miha o să pună și aici poze din concediul ei, că eu nu am FB și n-am văzut nimic :(.

 

Sănătate celor bolnavi și convalescenților!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe noi ne a vizitat azi Zana Maseluta, a cazut in sfarsit primul incisiv inlocuit deja de cel definitiv. Totusi este stirb pt ca dintele definitiv a crescut in spate. De fapt are doi definitivi deja crescuti si inca un incisiv de lapte ce se clatina.

Maine il duc la dentist sa vedem care i treaba cu alinierea.

 

Am vazut un film de pura actiune, London has fallen, a mers. Interesanta nu i neaparat actiunea, ci probabilitatea ca scenariul sa devina realitate. A,,si Gerald Butler.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...