Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Miha, superbe pozele și poveștile! La steag să știi că ne potrivim la culori și la poziționarea lor cu Ciadul :).

 

Eu am fost la film, m-am enervat de cum am ajuns la mall că nu aveam loc de parcare, atât de aglomerat era :). Am stat 40 de min la coadă la bilete pentru film, se mocăia domnișoara de la casă ceva de speriat. Când am văzut că i s-a terminat rola de casa de marcat în fața mea și nu știa să schimbe rola m-am enervat și mai tare :). Am văzut Snowden, foarte interesant.

 

Anja, dar te muți în aceeași firmă, de ce era nevoie să te cheme la șeful cel mare??? Adică nu pleci la concurență, ci în alt departament. Eu am stat cel mai mult în preaviz 60 de zile, că eram, pasămite, pe o poziție de management. Și am lucrat ca proasta până în ultima zi la ora 21, acum n-aș mai face așa ceva :D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini

 

Miha, ft frumos concediul.

 

Anja, ce aiurea...la noi ai 3-6 luni, depinde de pozitie...intern depinde insa de cum se inteleg sefii.

 

Parca am presimtit ceva cand am hotarat spontan sa schimb biletul de avion...aseara am vorbit cu ai mei si trebuie sa-i fac mamei o procura pt garsoniera...acum sa vad daca notarul din sat lucreaza pe 27 sau 28...daca nu, vad in Bucuresti...nu m-am dat de gol, i-am spus ca o fac aici  [:)] dar sa vedeti ca nimic nu e intamplator.

 

Astept cu nerabdare weekend-ul, desi sambata ma trezesc la 5.30..la 7 trebuie sa fiu la voluntariat; e chiar la cinematograful din mall-ul unde avem birourile.

 

Ieri mi-am un palton de iarna (tot cu puf si cu gluga cu blana artificiala..daca pun gluga, mi se vede doar nasul  [:D] dar tine cald, asa ca nu conteaza)...culoarea e un argintiu care da spre bleu...aveau si negre, dar m-am saturat de culori inchise.

 

Tot ieri au livrat si patul...poate ajunge maine...daca nu, vine exact cand Marco nu e acasa  [batcap] deci trebuie sa astept, ca singura nu-l pot demonta pe cel vechi si monta pe cel nou (montat e mult spus, e ft simplu sa-l faci...montajul costa 350 fr, asa ca am zis nu...la cata mobila am montat pana acum, patul e o nimica toata)...de ziua mea insa, vom dormi sigur in pat nou  [ph34r]

 

O zi faina va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...