Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Sunt acasă.

Până la urmă nu ne-a chemat nici ieri nici azi la serviciu. Ar trebui să ne ducem mâine la 12. Sunt curioasă dacă nu se va răzgândi șefa iar  :)

 

Stau în pat cu motanul, ne uităm la TV, copiii se joacă în dormitor. 

Azi e zi relaxare, am de gând doar să bag niște rufe la spălat.

Mâine copiii pleacă la tatăl lor, așa că pot face curat în w-e.

 

Vă las acum. Să aveți o zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Serialbastre pentru ieri!

La muti ani tuturor cu nume frumos de Andrei si Andreeea!

 

====

Am veit aseara tarziu, tarziu si am stat pana pe la 2 noaptea sa termin de gatit pentru azi. Acuma lenevesc in timp ce domnul aranjeaza masa, da cu aspiratorul etc.

 

La doua vin musafirii.

 

Ioana, tin pumnii sa o tragi pe Ella!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, multumesc mult de sustinere! Sper sa fi fost alegerea inteleapta!

Pe unde o fi Strumphy? Ca trebuie sa ii spun ca dadui marti peste o cunostinta comuna. [fri]  Si sa va dau detalii, marti am fost la o masa de Craciun cu echipa. Dupa ceva vin, limbile s-au dezlegat si au inceput sa povesteasca care mai de care intamplari de viata, care au culminat cu povestea eternenului si universalului builder englez, fermecator si cu baros, care veni sa renoveze casa bietilor oameni si se intoarse la patria natala cu sotia si barosul si pe care il chema, ghiciti, nu.. [batetoba]. JAMES!!!!!!! James... dada, inefabilul James,  James al ei, James al nostru:))))

 

Deci periculos, nu gluma, fermecator, neserios, rupator de inimi! Strumphi, bine ca scapasi de el! (poate totusi citesti, si zambesti) [:D]Povestea s-a terminat nasol pentru nevasta omului...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, spune-ne tot despre James!!! 

 

Va recomand un serial romanesc, acum am inceput sa ne uitam la el pe HBO la noi. Valea Muta se numeste, am vazut primul episod si ne-a placut. Sunt 4 deocamdată înregistrate. A aparut si noua serie la The Affair, daca il urmărește cineva. Merita. Si Divorce. Rox te mai uiti? Cred ca am vazut 8 episoade, inca imi place :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...