Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, eu ca marime sunt intre 10 si 12. De la Little Wings Factory am si rochita marimea 12, si marimea 10. Acum recent am cumparat 4 rochite de la ei, marimea 10, of course... si ghici ca si mie imi sunt tare fixe, am senzatia ca daca inspir adanc ... pocnesc cusaturile. Da' ce crezi, ca le trimit inapoi? Nuuu...ma pun sa dau jos cateva kile sa incap lejer in ele. Dupa sarbatori. Nu acum, of course [batcap]  Acum aduce Mosu' ciocolata si e pacat sa il jignesc si sa nu o mananc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, asta e. Colorata, v-am zis. Cine m-a vazut la intalnirea din 2015 stie ca eram cu o rochie rosie cu magenta [:D] deci nu mai e nimic de adaugat...

 

ba da, adaug: in caz ca undeva departe, departe s-ar mai gasi vreo bucata marimea 14 sau 12, as fi tare recunoscatoare pentru elful care ma ajuta (plus decontat, evident [:)]); just in case elful in cauza ajunge pe langa vreun magazin Bonmarche in peregrinarile sale [;)]

post-96777-113062_thumb.png

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Ioana, ft frumoasa rochia; eu am 4 genul asta, de la F&F (una e albastra)...vezi si la ei pe site, firma e din UK.

 

A fost frumos aseara, 2 ore am stat afara la -5° (eu am facut poze, colegii au avut competitie  [:D] ), apoi am mancat fondue de branza, iar la 9 eram acasa.

 

Am vorbit cu Marco, nu au zapada, dar e soare si ger (-14°, max -6°)..fac drumetii, folosind betele de la schiuri (aici se poarta plimbatul cu bete).

 

De Mos i-am luat Marciei un saculet cu dulciuri si un ursulet de cioco de la Lindt..ursuletul e fetita, e prima oara cand fabrica si fetite...nici nu-ti vine sa o mananci.

 

Ieri le-am luat alor mei dulciuri de pus in pom (3 kg  [ph34r] )...eu nu mananc decat ft rar cioco, preferata mea e cea cu portocale.

 

Nu stiu daca sa fac brad sau nu, am vazut aseara la o ferma langa noi brazi frumosi...daca iau, va fi unul mic...ma hotarasc azi si daca e, ma opresc la ferma cand ies de la job.

 

O zi faina va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...