Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua si de la noi...

 

La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! Sanatate si numai bine [flo2]!

 

Sanatate copilasilor bolnaviori [flo2] !

 

Si la noi a venit mosh Nicolae...si nu cu nuielusa...cu toate ca drei mele ii era teama ca va primi una... [:D]Darnic cu dulciuri, o carte si un rucsac folositor pentru tabara de anul viitor. Pentru ceilalti...in floarea varstei...cate un dulce.

 

Ioana, daca te mai intereseaza reteta de cozonac fara framantare...e pe site-ul Jamilei.

 

Daniela, scuze daca gresesc, m-ai intrebat a long time ago daca cea de la avatar sunt eu...nope...dar mi-a placut pentru ca asa aratam eu acum cativa ani... [:D]

 

Mvai Mihaela, am calatorit cu ochii mintii odata cu descrierile tale...frumos povestesti, ai surprins exact fiecare locusor in parte. Frumoase locuri ati vizitat... [flo]

 

In rest nimic nou pe frontul de sud-est al Romaniei...

 

[floare3]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sărbătoriților de azi și Monicai ( cu intarziere)!

 

Și la noi a venit Moșu! 

 

Iuli a primit o piramida cu cercuri, Crina un puzzle ana și el sa și niște sosoni blănuri de casa. Și dulciuri ptr toată lumea. Dl. Soț și-a luat și niște ghete de dus la munca. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Am avut si eu o zi infernala ieri si azi se anunta la fel.

 

Aseara am avut sedinta la gradinita unde s a anuntat ca avem 2 chestii de Craciun: concert/ spectacol si serbare cu Mos. Concertul cu piesa de teatru in care Eric are rolul...culminant sa zic asa, el e Pere Noel, va fi dimineata, vinerea viitoare.... Serbarea cu Mos se va desfasura mai aparte: copiii fac schimb de cadouri cu jucarii personale aduse de acasa.  Mie nu mi place ideea dar directoarea cica vrea sa i invete asa sa imparta cu ceilalti. Mi se pare cam excentrica ideea.. . in plus se duce pe rapa imaginea clasica a Mosului. In fine acum tre sa cotrobai prin jucarii sa duc ceva.

La concert vreau neaparat sa merg, pierd o zi sau jumate de zi de lucru, de ce nu l o fi pus la  4-5 seara cand vine lumea de la servici, nu pricep.

 

La noi Mos N. a trecut neobservata pt. ca, de cascadorii rasului, cand m am dus ieri la scoala sa iau cartea comandata pt Eric, am pupat usa, secretarul plecase si incuiase. Asa ca decalam cu o zi si i punem in ghetute in seara asta, noroc ca nu suntem in Ro si piciul n are inca notiunea datei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sărbătoriților de azi și Monicai ( cu intarziere)!

 

Și la noi a venit Moșu! 

 

Iuli a primit o piramida cu cercuri, Crina un puzzle ana și el sa și niște sosoni blănuri de casa. Și dulciuri ptr toată lumea. Dl. Soț și-a luat și niște ghete de dus la munca. 

Multumesc pt urari!  [flo2]

 

Fetele au primit carti, cate o pereche de blugi captusiti pe interior (pt vremea asta friguroasa) si cate un dulce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...