Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 837
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, sanatate! 

 

Eu anul asta am zis pas vaccinului antigripal. Doi ani l-am facut si in fiecare an am fost apoi foarte bolnava. Gripe așa nasoale nu am facut inainte. Am zis sa încerc si varianta asta. 

 

Azi am fost la Stockholm, a fost foarte fain si interesant la curs. Va Imaginați ca fac 30 min cu avionul? Tipa care ne-a ținut cursul face 1 ora jumate dus numai pana la job, in Stockholm :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Azi e vineri...yupiiiiii  [pk]

 

Daniela, multa sanatate.

 

La noi s-a facut vaccinul antigripal gratis, multi ani la rand...l-am facut mereu, dar eu oricum nu racesc...asa ca de cativa ani nu l-am mai facut, dar nici nu am racit.

 

Nu stiam de ce ma dor bratele (credeam ca de la dat la rame  [:)] )....de la carat saltelele pt pat  [:D] aseara am reusit sa bagam doar tablia, suportul pe care se pun saltelele e greu, asa ca a ramas afara.

Marco vrea sa montam patul azi...i-am zis ca va fi nebunie mare...la care el imi raspunde : nebunia va veni dupa ce-l montam  [:D] barbatii astia.

 

Aseara am vorbit cu ai mei pe skype si mama m-a intrebat unde facem Craciunul...a trebuit sa o mint  [ph34r]

mandra m-a intrebat si ea aseara cand iau brad; am vazut ieri ca adusesera la ferma si brazi mici, trec azi cand vin de la job...vreau nu vreau, trebuie sa fac brad...altfel bate la ochi  [:)]

 

O zi frumoasa va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna

 

waw, vineri. nu va zic cum astept vacanta... gizas craist! am ajuns cam la fundul bateriilor, la servciu super aglomerat, acasa la fel.... nu mai zic ca sunt lesinata de foame ca am pus piciorul in prag si nu mananc nimic de o luna [:D]

 

Daniela, sanatate multa! as zice ca ori ai un virus nou pescuit de pe undeva - ori ai o suprainfectare bacteriana a virozei de acu 2 saptamani. in orice caz as recomanda cu mare caldura o vizita la medic. si daca in 3-4 zile ai aceleasi simptome as recomanda cu aceeasi caldura un antibiotic.

 

azi Patrick are teza la romana... saptamana viitoare joi scapa cu cea la mate. si cam gata [:D]

asa ca va doresc o zi scurta! si fructuoasa si buna si calda si cum va doriti voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...