Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence (p27)


Recommended Posts

eu am sa primesc prin sau martie cand vine sotul acasa, ca e plecat in Italia si nu se intoarce pana atunci[bang][bang] de martisor mi-a facut o surpriza frumoasa si a ajuns acasa, eu stiam ca bine dor pe martie[;)], va pup pe toate[pup][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Maine de la 1 avem chef! Si ghiciti cine face tortul? [bang] Nu am avut de lucru! In alta ordine de idei, sper ca pana sambata sa aflu de la voi si locatia intalnirii. Eu nu cunosc Zalaul, asa ca imi convine oriunde. [pup] la toate. Olim, bine ai venit! Cadoul...Hm anul asta sotzul meu a fost mai practi, si ma scoate in oras la restaurant. Macar scap de gatit o seara. Bianca, inca nu mi-am cautat in mod serios saltea. Tare as vrea sa ajung macar in Cluj, sa studiez ceteva magazine. Daca nu, am sa aleg varianta curieratului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

giulia zici de chanel allure?am si eu imi place tare mult. distractie placuta va doresc la intalnire si sper ca intr-o zi sa ne intalnim toata gasca. pupici mihaela si dennis 20.09.2005 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=4&&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]dennis[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-s innebunita dupa torturi sau prajituri.Mie imi plac brinzoicile, mai ales cele care au brinza amestecata cu stafide si cu zahar vanilat.Mmmmmmm[pofta]Si mai imi place si inghetata. Bianca, adresa o sa o scrie sotul meu cind ajunge cu cutia acolo de unde o trimite, sper sa fie atent [:D] Am invelit-o in banda scoci pe toate partile.Chestia e ca un pic sint cam ingrijorata, sper sa ajunga cu bine.Cind ma gindesc ca anul trecut cind mi-am trimis eu din lucruri acasa (inainte de a merge acolo)cutiile au facut aproape 3 luni...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai fetelor, ca e zi de post azi, si mai is si la cura[:D]si la noi aici nici nu gasesc branza buna de baci pentru branzoici.De cate ori ma duc acasa, schimb la Satu mare 5 euro si imi cumpar 3 branzoici si un lapte batut[pofta][pofta] dar tot mi-as lua o branzoaica daca as avea de unde[:D] o seara frumoasa va doresc[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...