Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence (p27)


Recommended Posts

salutare!!!!!!!! otilia nu-i varicela. la 17 mergem la dr sa vedem ce si cum.abia deschide ochisorul stang.cel din frunte e fff urat si mare si supureaza. va tzuc si mai vin............ Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Bianca! si sanatate puiului! Ce faceti? Sper ca sunteti bine cu toate.. Eu stau pe ace ca mama nu se simte prea bine, acum e la doctor cu sora mea si pana ma suna nu va zic ce emotii am. In rest, toate bune si la noi, vremea e ok, copilul la scoala , suntem bine cu totii. Va pup si vorbim! mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bimilit
cami, am vazut cateva din albume.superbe.vai da ce splendid e orasul toamna[olala], vai ce catelus dulcic ai in RO.te-a recunoscut ?.auzi , da de unde atzi avut apa minerala si bere made in romanika[alcool]?se gasec la magazinele europene de la voi?fug sa ma mai uit.............. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Raspund cu intirziere, pentru ca nu am avut vreme nici sa suflu. M-a recunoscut,da, banditul de Tomi, doar calare pe mine ar fi stat daca i-as fi dat eu voie, ca asa era obisnuit pe cind era micut, cu mine.Stateam in curte pe trepte si el venea si se cuibarea la mine in brate si nu se mai ducea de-acolo pina ma ridicam eu si il impingeam jos, toata ziua era ochi si urechi dupa mine, in urma mea oriunde ma duceam, ca o umbra.Cind era micut, avea o burtica grasuna, ca un balonel, si lipaia de zor cu piciorusele lui scurte in urma mea, chiar daca nu putea urca, de ex, nici o treapta, de mict ce era, el se chinuia si cadea pe spate, iar incerca, si iar, si iar, pina ma intorceam eu la el si il impingeam de fund[8**]Tare drag mi-a fost, eram nedezlipiti. Acuma sta la soacra-mea, la ingrasat...La indopat, ca maninca tot felul,si multe n-ar trebui(ciocolata, biscuiti, inghetata, tot felul). N-am ce face, ca nu a vrut nimeni sa il "infieze", iar ea il iubeste mult si ar fi fost chiar singura acolo la ea acasa, fara Tomi.De Revelion, cica, i-a fiert crenvursti si au mincat, si el si ea, si pe urma i-a spus "LA MULTI ANI", si i-a dat un strop de vin si lui sa guste.Daca ciinele ar fi putut sa vorbeasca, mi l-ar fi dat la telefon cind sun, dar asa...imi zice doar:"l-auzi? asa latra, de se scutura tot, o fi trecut vreo pisica!"[:D] Iar despre bauturile romanesti de aici...sigur ca sint, tot ce doresti gasesti, numai sa stii unde sa cauti.L apreturi...americanesti, dar...na, e America...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...