Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv Grecia (5)


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, cum esti? Cum a fost ieri?

Sunt bine,transferul a fost ok,doi embrioni de calitatea A,

Nu sa comparat cu primul transfer pt ca doc meu nu  a fost la clinica ieri,i-a murit tatăl si nah...dar important e ca acum sunt bine acasa la mn cu 2 bebeii frumoși si puternici,sa speram ca o sa avem un rezultat pozitiv.

Tu cum esti?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Foarte bine!! Ma bucur mult! Inseamna ca bebeii vor fi puternici! Eu sunt bine, multumesc, cu munca, sotul, catelul si motanul [:)] iti doresc bebei rezistenti si sa stea cumintei in burtica 9 luni! Ai dezghetat 2 si au rezistat amandoi?

Myltumesc mult de tot,ma bucur f mult ca esti bn.

Daaa au rezistat amândoi,la fel si data trecută,clinica folosește vitrificare pt a congela embrioni,nu sh sa iti explic ce si cum dar e cv de bn( asa zic ei ha!!)eu am mai vb cu foste paciente si nici una nu sa plâns ca a pierdut embrioni ,embriologul e o tinerica dar își face treaba foarte bine,la început ma panicasem si eram gata sa cer al embriolog dar una din fetele cu care vb eu ma convins ca o fi ea tânara dar trb si-o face ireproșabil.

Experienta mea cu aceasta clinica a fost extraordinara si chiar daca nu o sa reușim nici acum eu nu am ce sa le reproșez,am fost tratată omenește cu profesionalism,mai mult de atat nu am ce sa le cer.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aa, am inteles. Eu am facut-o aproape in fiecare zi pt ca nu se dubla. Dar la tine vad ca nu e problema! Mai ales ca e asa mare in ziua 7, sunt sigura ca va fi bine de data asta  [:)]

Eu zilele astea am fost mai trista pt ca exact acum 1 an sarbatoream ca am ramas insarcinata. De Craciun le-am dat vestea parintilor si apoi de revelion s-a terminat tot. A fost un an greu, dar am sperante mari pt anul viitor  [:)]  va fi mai bine! Sarbatori fericite, draga mea! Ai grija de tine si de puiuti si astept vesti bune in ianuarie  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se dubla probabil trb sa o repet dar doc a zis ca nu e nevoie si sincer ma bucur pt ca am stat in stres pana am aflat rezultatul.

Offf e de înțeles sa fii trista....te imbratisez cu drag si  sper ca anul viitor sa fie mai bun pt tn.....poate te răzgândești si mai încerci odata.

O sa te anunț daca am 2 sau 1sau mai mulți Hahahahha.

Te pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...