Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

ma bucur sa citeste atatea vestii bune!

felicitari tuturor! bravo voua!

 

Sa inteleg ca si piersicuta si nico aveti beta pozitiv? cum au fost procedurile reusite? ceva nou in meniu?

 

as mai incerca si eu dar nici eu nu mai stiu ce..

 

va pup si inca o data felicitari tuturor! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mersi Nios,acuma ju-mi mai fac griji ,ma gandesc doar la doctor cat de relaxat a fost,eu am intrebat daca hu e micit si a zis...nuuuu este perfect pentru transfer,aseara ma gandeam daca nu cumva trebuia sa merg la eco sapt trecuta si sa iau mai mult estrogeni ,de asta dar ma gandesc acuma ca nu cred ca ma apucam

sa iau medicamente in plus!!Si dr mea nu ma lasa,a zis ca e foarte bine asa.mai ales ca e destul de prelungit si la mine,sunt ziua 19 si din Z3 iau estrogeni 3/zi plis ca am avut si balauri in uter,cred ca e cel mai bine asa.

Piersica, ce ma bucur!!!Sarcina usoara!!

Multumesc pentru incurajari va pup pe toate!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

citeam acuma pe sosi ,ca in Germania nu au voie sa se fertilizeze mai mult de 6 ovocite.Oare de ce asta??Eu nu stiu care este raportul,cate raman din cate au fost initial,aici mi-au spus ca ziua a 4 a este hotaratoare si nu o ramana multi.sa nu ne speriem si sa nu intram in panica pentru ca nu raman decat cei sanatosi,ca de-aia ii duc asa departe.Doamne Ajuta!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...