Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

 

 

   Ramoncita si eu sunt in menopauza de la 27 de ani amh 0,01 si fsh 92 am nasct fetele la 39 de ani si acum am ciclu artificial cu cicloprogynova am facut sincoronizare cu donatoarea mea cu cicloprogynova deci se poate nu dispera trebuie sa crezi in sansa ta

Multumesc pentru raspuns, amaliaro.

Ce frumos, sa-ti traiasca minunile! 

Nu disper...o sa iasa soarele si pe strada noastra! 

:)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fete Duminica frumoasa sa aveti!!Noi avem transferul miercuri si mergem spre casa joi dimineata,deci stam dar nu 24 de ore ca ma gandesc ca ET se fac pe la pranz ,dupa punctii in slaa de operatie sau aici e altfel??Chiar voiam sa va intreb,cum a decurs:trebuie pijama,se asteapta mult??te pune pe burta o ora ca in Ungaria??Am uitat sa intreb si nu cred ca am citit cum este aici.Vreau sa va zic ca am un punct de necroza sau ce o fi asta ,chiar la intepatura de la branula,aa ca totusi cred ca este perfuzie lenta Intralipidul asta,am citit ca are reactii secundare si daca merge para face praf tesutul,daxa mie mi s o inegrit locul de la o picatura,cat  s o fi prelins,ca am fost la toaleta si m-a detasat de la perf,ma gandesc ca atunci m-a "ars".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va scriam de acasa ca ma doare stomacul,prin nu stiu ce mecanism nu ma mai doare de cateva zile doar asa ceva crampe ,in schimb ma doare in zona pelvina si is plina de cosuri.Banuiesc ca sunt reactii secundare de la hormoni.Burta doare parca de cand am bagat Progesteron.Cam atat,despre noi.Azi la plimbare iarasi ca sotul zice ca mai bine mergeam acasa si veneam inapoi,ca ne trece greu timpul ca e urat afara.Noroc cu conditiile din hotel ca am met si pun digionline pe laptop si am posturi romanesti ca faceam cu nervii altfel.N am vazut soarele de multe zile.

Va pup .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramona cate ore ai de facut pana acasa??Noi suntem cu masina la 700 km deci cam 8 ore lejer am venit.Daca crezi,fa o pauza undeva in tara.Eu cred ca e ok cu masina.Uite Mada a mers cu autocarul multe ore.

Din Bucuresti sunt vreo 1100 de km, cred ca 12 h. partenerul insista sa mergem cu masina, ca sa ne putem plimba si acolo...in fine, vom vedea.

Succes acolo, Monica! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramoncita, e greu pana iesi din tara, Eu in aprilie am fost cu masina , am plecat la 4 dim din BUc si am ajuns la Viena la ora 17.00 cu tot cu diferenta de fus orar, Pana la Brno mai sunt vreo 2 ore jumatate.

 

In acest timp am oprit doar sa mancam o data la un popas pe autostrada si de catreva ori sa mergem la baie.

 

odata ce iesi din Romania drumul e usor dar la noi e ff obositor. Pe autostrada e intuneric, multe camioane,,nu va sfatuiesc sa plecati pe intuneric.

 

Cu avionul e mult mai bine dar e complicat sa iti controlezi menstra sa nu ratezi biletele..eu cu tot cu AC nu a fost ceas.Din punctul asta de vedere macar cu masina poti pleca oricand.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...