Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

Monica41, eu i-am spus sotului ca tare as vrea sa mai fac o spermograma sa vad daca este chiar asa praf si daca da, sa fac o sesizare undeva...habar n-am unde..la Colegiul Medicilor, etc. Este inadmisibil sa facem "n" investigatii incercand sa despistam problemele noastre  si cand colo, pb sa fie si la sot si nu asa "lejere" si medicii sa ne spuna ca "spermograma este perfecta". Si toate astea, investigatii si proceduri pe care suntem nevoite sa le repetam sperand ca vom reusi la un moment dat, costa o gramada de bani pe care cu mari eforturi ii strangem fiecare dintre noi. Se pare ca unii fac scoala degeaba,,,6 ,medicina+ rezidentiat...Scuzati, dar sunt inversunata rau impotriva celor carora nu le pasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitaaari Nicos!! Nicos...loterie draga mea,eu eram convinsa ca le am cuprins pe toate si uite surpriza!! Pai nu puteam cere IMSI la cat am platit??Dumnezeu cu mila Lui, spre noi!! 

Sa va dezvoltati frumos,sa auzim numai vesti bune!!

Mada,fata curajoasa, stai putin sa iti revii!!  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicos..corb la corb nu-si scoate ochii, stai linistita!! Ca doar ei fac banii impreuna,mana in mana ,laboratoare, clinici ,policlinici, spitale!!

Referitor la faptul ca nu ne spune nimeni sa nu facem aia sau cealalta intr-un anume loc!!

Lasa Nicos nu te apuca de injurat ,ca mi ti-i porcaiesc io si in locul tau, fie pacatu' meu!! Numa nu stiu daca rezolva ceva revolta noastra.

We fain, relax pt cine poate ,ca io nu pot!!paaa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...