Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am citit Dea si imi pare rau, dar tu esti o femeie puternica, ambitioasa si tenace, asa ca sunt sigura ca vei reusi!

Alexiaa72, incep sa-mi dau seama mai bine de asta. Aseara mi-a spus sotul ca, l-a scos asistenta Viorica din cabinet si i-a soptit pe hol „stiu ca sotia dvs vrea sa se duca la Filantropia, dar eu va sfatuiesc sa mergeti la clinica privata unde lucreaza Moise si daca vreti la „stat” stiu ca si Moise are contract la un spital de „stat”…interesati-va”. Macar stiu cam cum sa pun pb de aici incolo….asa ca, sunt realxata gineco!

Azi mi-au sosit doar rezultatele la sumarul de urina….mi-a iesit mucus prezent, celelalte sunt in barem. Este de rau cu mucusul asta?….nu stiu daca a mai fost precizat pe analizele facute in trecut, nu-mi aduc aminte de el, dar pe net am gasit info ca ar fi o situatie rea in prezenta leucocitelor, etc care ar indica o infectie. Sper sa nu-i faca rau micutului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Azi am fost la Filantropia sa fac eco . Este in regula saculetul. Am un bebe. Singura problema este ca d-na Dr Mitroi mi-a spus ca am uter fibromatos. Nu mi-a spus daca sa mai fac sau nu Agolutin. O sa revin la control peste 2 saptamani. Sper sa nu fie ceva grav. pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nikos am mai auzit de mucus la gravidute, nu cred sa fie probleme. Leucocitoza este semn de sarcina, deci cred ca poți sta liniștită. Iti înțeleg perfect toate temerile, și eu am trecut prin asta, inclusiv cu Toxoplasma, dar o sa fie bine. Pot povesti din experienta mea cu Filantropia, unde am născut și urmărit sarcina. Doctorii de acolo sunt foarte buni, centrul de ecografie materno-fetala are medici specializați pe asta. E drept ca nu toți se pricep la FIV și la ce presupune tratamentul de susținere, în rest sunt foarte profi. Și eu sunt de părere ca dr. Uscatescu &co ar trebui sa își vadă de treaba lor și sa nu mai dea sfaturi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...