Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc fetelor!! 

Progesteronul meu e 80.40 nmol/L 

am facut si beta da-i tare micut nici nu va zic..haha!!

So...stresul meu nu stiu cu ce se hraneste ,da sigur nu cu progesteron.

Nu stiu ce va fi ,da stiu ca a mai trecut un hop si suntem tot mai aproape de reusita.Si ca am cunoscut oameni absolut minunati,pe care altfel nu ii cunosteam.Eu mi am facut portia de plans ,tazi soarecii is adapati de la mine si de la vecini ,din tat satu.Promit sa raman aroape de voi,sa fiu alaturi de oricine are nevoie..

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, eu zic ca progesteronul e ok. Nu te mai stresa ca stresul papa progesteronul, cum zicea Dea in urma. Stai linistita, fii zen. Eu mi l- am scazut cu stresul de la scoala.Am primit si eu rez. de la beta: in ziua a 18- a de la ET e 1044. Raman reticenta.A, am facut un surechek in ziua a 7-a: nu a aparut a doua linie.Te pup, te astept cu vesti bune! [flo2]                                                               Fetelor, Doamne- ajuta tuturor, indiferent de etapa in care va aflati. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinuta,te pup.Da de ce esti tu reticenta cu asa beta mare,sau?? Eu sunt ok ,chiar sunt ok.Nu stiu inca ce va fi,o sa testez exact miercuri asa cum mi au spus pt ca e ovittrelul ala si habar nu am,poate e el poate suntem noi, nu stiu.

Vedem daca creste pana sapt viitoare.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Adinuta,cresterea e peste 60% deci sunt sperante sa decurga bine.Progesteronul l-ai verificat?

   Monica,probabil beta ti se pare mica,de asta nici nu ai vrut sa scrii.Importanta e evolutia ei,nu valoarea de inceput...atata timp cat e o valoare pozitiva se merita sa o urmaresti.Progesteronul in ng vine 25,1,era chiar culmea sa nu iasa ok in conditiile in care faci injectabil.Hai curaj si lasa temerile!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...