Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Adria_d te sfatuiesc sa citesti ce a scris fiecare pe forum. Fiecare face la alta clinica. Sunt intrebari la care nu ai raspunsuri prea multe. Eu sunt in pregatiri: analize si tot restul. Cand am luat hotararea de a incerca cu donate m am gandit ca este al meu si cum pot iubi un copil strain al prietenilor sau nepotii sau infiat (dar este foarta grea adoptia) il voi iubi cu fiecare celula. Acum 3 -4 ani nu prea ma incanta ideea. Studiile arata sau cercetarea sau eu stiu cum sa le spun ca preiau din caracteristicile mamei. Cireste. Vorbeste cu tine si cu cel de langa tine si vei lua cea mai buna decizie! Financiar este greu, dar avand in vedere ca MINUNEA este incomensurabila nu mai conteaza.... nu spun cuvinte mari. Poate nici nu suna prea bine....dar sunt sentimente care nu pot fi exprimate in cuvinte...Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serus fete,mersi ca ati continuat sa va ganditi l mine si sa cititi.

Fetei care a intrebat cum trecem peste(scuze,nu pot reintra sa ma uit la nume si n am retinut) ii raspund asa:draguta ,varsta este un atu si cand este vorba despre ovo donate asa ca sa astepti doi ani nu mi se pare o idee buna ,incearca cat mai reode cu putinta ca lupta este grea si de lunga durata in plus apar tot felul de pbl ba in uter ba hormonal(eu nu am avut polip in veci,anul asta

mi-a aparut ).Apoi,cum treci peste esec??

Fiecare isi gaseste propriile resurse,nu este o reteta de succes.Sunt multe fete care au reusit dar si multe care nu am  reusit ,la prima incercare!!

In ceea ce priveste Unica,mai gandeste-te!!

Eu am sa povestesc tot ce am patit nu bine,acolo.

Nu pot sa spun cu mana pe inima ca as trimite pe cineva acolo,sincer!!

Eu am ramas cu un gust amar si daca reusesc pana la urma!!In alta ordine de idei:

intr-un anume fel,fiecare isi cunoaste corpul,simte fizic si in alte planuri ,daca este ceva acolo!! si am simtit bine!!beta mea astazi este 3 si ceva.

Sunt una din acelea la care nu a iesit hcg exogen din  corp,nici in a 10-a zi de la transfer.

Nu sunt reguli general aplicabile!!

Nu pot sa pretind ca stiu ce urmeaza!!

Habar n-am!!

Multumesc !!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni  [:(]  multa putere iti doresc! si eu fac parte din cele care stiu dinainte ca puii nu mai sunt...am mereu aceleasi simptome ca la menstra.la mine nu s-au confundat niciodata!nu m-au inselat,au ramas fidele.se pare ca doar menstra mi-a ramas fidela... [alcool] mult succes iti doresc data viitoare!mai ai un pinguin,nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...