Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

Bucurati-va de reusite si cele noi,de nereusite pentru ca intr-un mod cinic,fiecare nereusita creste sansele voastre in statistici.

Mergeti acolo si razbunati-ne!!

Adinuta,sunt cu gandul la tine!!

Nicos sarcina usoara

Pink mult laptic si sa cresteti cu bine

Dea  vreau cand ai timp o statistica pe anul asta,ca cel putin de cand am intrat eu ini aduc aminte de multe nereusite insa cu succes a fost Pink, Nicos,Piersica  si...???Anul asta,zic.

Sa vedem cum stam,ca mie mi se pare ca a fost un val anul trecut si apoi o liniste deplina si un lung sir de esecuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bucurati-va de reusite si cele noi,de nereusite pentru ca intr-un mod cinic,fiecare nereusita creste sansele voastre in statistici.

Mergeti acolo si razbunati-ne!!

Adinuta,sunt cu gandul la tine!!

Nicos sarcina usoara

Pink mult laptic si sa cresteti cu bine

Dea  vreau cand ai timp o statistica pe anul asta,ca cel putin de cand am intrat eu ini aduc aminte de multe nereusite insa cu succes a fost Pink, Nicos,Piersica  si...???Anul asta,zic.

Sa vedem cum stam,ca mie mi se pare ca a fost un val anul trecut si apoi o liniste deplina si un lung sir de esecuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Neatza!

   Reusite pe forum dintre cele care au scris si sunt active(ma refer la gravideala anul asta):Sorinake78,Pink,Nikos,Piersica...dar au mai fost si altele,numai ca fetele nu au scris.Cam 4-5 sunt pe an,din fetele care scriu...deci anul asta nu e mai prost decat altele.Ca suntem noi mai suparate,e partea a doua...dar ne va trece daca vrem sa mergem mai departe.Frustrarile si regretele ne tin pe loc,e ca un lant in jurul nostru care nu ne lasa sa inaintam daca nu vrem sa-l rupem.

   Joflower,100ml de Intralipid nu e mult si daca stai cu profilul lipidic bine nu vad ce rau ar face.

   Adri_d bine ai venit!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toate fetele care nu am reusit de-a lungul anilor,suntem suparate,frustrate si ne stau esecurile ca bolovanii in spate!!Doara nu-s supararile numai de anul asta!!

Scapa cine poate,ca in viata!!

Respect pentru fiecare om care trece chiar si o singura dat prin ghearele esecului!!

Nu-i concurs asta,care incearca mai mult!!

Bine ca macar statistic, suntem in grafic!!

Duminica frumoasa!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adri ,scuze ca nu ti retinusem numele eram tulburata si in a mai sunt dar totusi...cu fiecare zi care trece ,e tot mai bine.

Medic din Cluj??na ciudat ..vezi intreaba mai multe,in ce limba sa vb, ca n-au romana??

Sa scrieti sa intrebati,sa povestiti daca vreti.Asa cum zice Dea,cine e in procedura scrie cel mai mult!!Eu nu o sa am ce sa povestesc curand,doar sa raspund daca pot ,la intrebari.

Am notificare pe telefon,vad cand se posteaza raspunsuri la subiect si cand pot scriu sau daca stiu..poate nu stiu,ca sunt multe necunoscute.

Fete care mergeti va tin pumnii sincer si sper din suflet sa reusiti,oricum cu ovocite donate cate proceduri sa faci??

adica de cate ori 6-7000 de euro??

poate ca am reusi pana la urma, dar atatia bani??

Ca pana la urma toate conteaza,nu zica nimeni ca nu!!

Daca ai stii macar ca reusesti ,dar eu nu cred ca se tot duce cineva de n ori chiar daca nu reuseste.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...