Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 108


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 586
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La miezul noptii dintre ani ii aia cu 12 stafide sau cum,sa mancam si sa ne punem dorinte.

Tre sa intrebam:cine stie cate stafide tre

sa mancam de rev la 12 noaptea??

Facem un cerc din acela energetic,sa lucreze tot Universul pentru noi, ca tare ne dorim!!

Fiecare unde e ,se gandeste la celelalte si facem pace cu Universul.Sa vina copiii la noi!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca in prima zi a anului nu se mananca struguri pt ca sunt lacrimi. Prima data mananci peste ca sa mergi in fata ca pestele. Durerea nu are cuvinte! Doctorii ca si avocatii ca si multi altii se apara intre ei. Energia trebuie gasita in tine! Dupa cele 2 fiv nereusite am hotarat sa nu mai spunem, sa povestim. Nimeni sau aproape nimeni nu te intelege! E tare greu sa lupti, sa astepti, sa te gandesti unde ai gresit cum sa indrepti. Astepti raspunsuri, dar .... Iti curg lacrimile si te doare sufletul... Va doresc numai bine si sa gasim fiecare din noi resursele sa mergem mai departe si sa luam deciziile care sunt bune pentru noi! Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela iti doresc mult succes!!

Mai vorbim si noi despre altele,sa uitam de suparare nu trebuie luate toate adliteram.

Dea,as vrea sa imi spui daca vrei daca Micaela a reusit cu acea schem ade FET pe ciclu natural si ce parere ai tu in sensul ca stiu ca citeam ca e mai bine pe natural, insa cred ca trebuie o pregatire inainte cu cateva luni,nu??

Sa vezi endometrul,sa determini E2 sa vezi cum stai.No aici as vrea sa ma lamuresc,cum trebuie sa fie daca trebuie mentinut intr un anumit interval.

Multumesc!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gine,floreamaria va pup cu drag, ma bucur ca va mai ganditi la mine din cand in cand, eu sunt bine, astept rezultatul de la cariotip si fragmentatie  daca nu ies perfecte o sa fac embrioadoptie. Nu mai risc, oricum eu nu mai am pinguini. Fara aceste analize nu ar trebuii sa se apuce nimeni de fet, parerea mea. Clinicile nu spun nimic pt ca nu ar mai incerca nimeni daca ar fi probleme si am merge pe embrioadoptie ceeace nu e in avantajul clinicilor. Ca un ultim sfat pt fetele noi, faceti si aceste analize partenerului, pt a elimina una din cauzele nereusitelor. Unul din cinci embrioni au defecte genetice, asta este statistica, ca sa ii testati trebuiesc congelati deci nu se mai poate face transfer cu fresh. Sunt multe dedesupturi pe care nu le am stiut.Succes tuturor fetelor!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...