Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

YEEZY sau ce?


redactor

Recommended Posts

Pai nu spun nimic pt ca discutam de el si pe el l/ai facut disfunctional :)))

 

Da, evident ca imi e mila de bietul om. Multi se sinucid din cauza asta, pacat ca inca suntem atat de incuiati incat nu acceptam ca nu stim inca totul despre noi ca specie.

 

Eident ca a fost un soc pt toti, si pt familia lui si pt familia ei si pt familia lor, prieteni samd.

Doar ca el a trecut prin asta toata viata lui, iar ei 1, 2 sau 3 ani pana s/au obisnuit cu ideea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De unde stii tu ca asa a fost toata viata lui ? Ca asa a declarat el ? Daca ar fi adevarat, nu s-ar mai fi casatorit si nu ar mai fi facut atatia copii. Sa fim logici, putin. Indecisii asupra identitatii sexuale, chiar daca se casatoresc, nu-si umplu casa de copii. Nici macar gesturile nu le are feminine. Arata ca un barbat deghizat in femeie, cu toate operatiile si tratamentele hormonale facute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai....da, ca asta a spus el.

Logici suntem, e vorba despre niste oameni care se nasc barbati sau femei si simt ca sunt de fapt altceva. Incearca sa isi reprime gandurile si cred ca daca ignora sentimentele alea si daca fac ceea ce ar trebui sa faca, va deveni totul 'normal'.

 

Sunt extrem de multi care au familii si o imagine de om heterosexual dar de fapt sunt homosexuali, lesbiene, transgender. Si nu au curajul sa spuna adevarul deoarece societatea nu este chiar asa deschisa la asta.

 

Si colega mea arata aproape ca un barbat, dar e femeie. Si nici ea nu are gesturi feminine. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, dar are ghinionul, sa fie mai masculina.

sau te deranjeaza asta doar la cei care si/au schimbat sexul?

Ca nu prea inteleg care e ideea ta.

Daca tu consideri ca el e prea masculin inseamna ca a facut aiurea operatia? sau?

 

Am citit intr-un articol ca si-a facut operatia de schimbare de sex, dupa ce a ucis cu masina o femeie, pt a distrage atentia de la omor. Si cica spune lumea ca are episoade de crize depresive pt ca-i pare rau ca si-a facut operatia de schimbare de sex. Autorul articolului afirma ca in 3 ani va redeveni barbat. :D 

 

Nu stiu daca te-ai uitat la emisiunea lui de dupa operatie, dar el nu este atras de barbati, ci de femei. Adica a devenit lesbiana ? :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alizee, eu am vazut un interviu cu el, de fa[t o bucata din emisiunea lor, n care spunea prin ce a trecut. Si am vazut documentare despre altii care trec prin asta.

Era la TV in Romania o emisiune despre o fata in corp de baiat, povestea cum a ajuns sa constientizeze si chiar s/a intalnit cu o fetita de 5 ani la care sexul era incert, li s/a spus parintilor la nastere ca e x la suta baiat dar ea a ales sa fie fata.

 

 

Andacos, ce boala? ca am cautat pe net cand a aparut subiectul si scrie ca a avut un fel de burn out mai usor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...