Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

mult succes ,Dana! da,ai sanse mari. deuta e ok sa iau 4000 UI pana la urmatorul ET,nu? asta va fi prin martie cel devreme,cred.pt ca la menstra din ianuarie ma pregatesc intai pt testul ERA.care sper sa nu-mi puna probleme.

Multumesc si tie la fel cat despre șanse ce pot sa zic......e bn cand te încurajează un doc dar nici prea bn [batcap] eu oricum sunt pregătită pt orice in schimb soțul meu nu prea....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atat stiu ca trebuie sa iau euthyrox , si asta pt ca i-am atasat eu analizele fara sa le ceara ei, si i-am si subliniat ce a iesit prost ca sa-mi spuna ce facem.Venim la ei la consultatie acum, sau asteptam sa ne tratam intai si venim dupa..Ni s-a raspuns sa ne tratam infectiile, eu sa iau euthyrox ca sa-mi scada TSH -ul si pe 5 decembrie daca putem sa ajungem la ei pt prima consultatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie si sotului ne-a iesit la cultura de col o vaginoza bacteriana si lui la spermocultura alte doua infectii.Eu am inceput deja cu tratament flagyl ovule, dar sotul meu nu .Pt ca am mers la med de fam cu analizele si cam bajbaia cand le citea nu prea a stiut ce sa-i dea si a ales intr-un final injectabil cu gentamicina.Iar jos in analize scrie cat capul de mare ca e indicat penicilina + gentamicina.Asa am hotarat sa ajungem intai la clinica si sa ne dea ei un tratament corect sa nu se intepe degeaba.

 

A mai am o nedumerire am vrut sa-mi cumpar in seara asta euthyrox 75mg si mi s-a spus ca nu se gaseste in Romania decat 25, 50 si 100.

Deci nu am stiut cum sa procedez.

 

Multumesc Velvet [flo2] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...