Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

melisa TSH ul si prolactina mi le-am facut la alt laborator in ultimii 2 ani,ca mi-e mai usor sa ajung.synevo n-am la mine aici.dar amandoua mi-au iesit mai mari.ba,pt prolactina am luat brocriptina 6 luni,era tripla la un moment dat si tot mare mi-a iesit.cu 2 luni inainte de FET,fara tratament de mult,mi-a iesit la limita superioara.si cand am inceput lucru la bebe,acum vreo 7 ani,toate erau ok...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa daca scrii pe google "cazare arad" vei gasi f multe oferte , eu ti-am pus acest link (sper ca l-am copiat bine pt ca sunt pe tel si nu prea ma pricep) http://sephotel.ro/online/component/option,com_contact/Itemid,3/

E un hotel dragut (pe site găsești si cateva poze), are si restaurant si este situat chiar pe centura Aradului, asta in caz ca nu vrei sa intri prin oras. 

Prin apropiere mai sunt si cateva pensiuni. Baftă!

La multi ani Romania! La multi ani si tuturor sarbatoritelor de ieri! Scuzati intarzierea  [batcap]

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa, 25 x 3 sau 50 + 25 e totuna. S-ar putea ca a doua varianta sa fie un pic mai ieftina si iei mai putine pastile.

Nu-mi dau seama cat de mare sau mica e la tine prolactina, la Debretin au alte limite, iar peste 20 e mare la ei. Cand medicul s-a declarat multumit aveam undeva intre 11 si 12, cred. Stai linistita, ca stiu doctorii cat trebuie sa fie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M3ryro, ma bucur mult pentru tine. Doamne ajuta in continuare!

Melisa, daca tu doar traversezi orasul venind din Austria, nu stiu cum ar trebui sa procedezi. Adresa o ai acum de la m3ryro. Cel mai simplu e cu metroul (linia rosie) :). Sa te interesezi insa daca in Ungaria iti accepta reteta din Austria si daca se comercializeaza acele medicamente. Poate e totusi mai simplu sa le iei din Austria. Eu am luat Gonal de la noi fara reteta, dar nu cred ca toti sunt la fel de relaxati....Si o parte din medicamentele prescrise nu se gaseau in Romania si am fost obligata sa le cumpar de acolo... Bafta multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel  cred ca e cea mai buna varianta sa le iau din Austria.Cum ai spus si tu e posibil sa nu le gasesc pe toate in Romania.

Vreau sa ma uit si la euthyrox ce pret are la ei, sa fac o comparatie cu pretul de la noi.

Apropo fetele care l-ati folosit cat este o cutie de euthyrox 25 mg la noi, nu am gasit pret pe net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...