Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana  [flo2]  da,l-am primit de Sus in schimbul catelului meu iubit...

 

deuta multumesc  [pup]  l-am deparazitat si intern si l-am spalat cu sampon antipureci  [clo] peste o luna analize iar si 2 vaccinuri.brad nu fac,plec din tara.la sora mea.dar oricum n-as fi ramas singura aici,ar fi si mai mare tristetea...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Sa nu-i faci baie des la matzoc.La pisici pe blanita/piele sunt bacterii bune care ii apara de boli,spalandu-i des ii va scadea imunitatea.Dar presupun ca ai primit instructajul:))

    Dana,si nu poti sa pui linkul spre prospect?Ceva in genul e si Crinone gel,dar contine 80mg de progesteron.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, sa-ti traiasca sufletelul! [cupisi] Cum l-ai botezat?

Fetelor, pe mine incepe sa ma ingrijoreze starea mea. In curand se fac 3 saptamani de la punctie si eu tot balonata sunt. Incerc sa mananc cat mai putin, evit cat pot dulciurile (nu de tot, dar am redus destul de mult consumul), ma hidratez corespunzator (consumam si inainte multa apa), dar continui sa ma simt de parca as avea un balon sub bluza. Oricat de putin as manca, ma simt de parca urmeaza sa explodez. [batcap]    O sa-mi mai revin oare?  [zid]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Pisicii sunt animale f curate,se spala singure...asta e activitatea lor preferata.Insa uneori se mai intampla accidente si musai trebuie sa fie spalati.Mie anul asta,motanul cel mai tanar a cazut in bazinul de scurgere de la porci al vecinilor...iti dai seama ca a trebuit sa-l spal de cateva ori bine ca nu iesea mirosul din el,dar l-am terorizat prin asta si acum ii e frica de orice balta de pe drum,de sunetul de la dush,de ploaie,etc.

   Piscotel,ai incercat sa masori cat bei si cat elimini de fapt?Alta chestie,constipata esti sau nu?Lasa dulciurile,carbo macar pt cateva zile.Baga proteine la greu(carne,lactate,leguminoase) cateva zile si eu zic ca vei incepe sa te simti mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...