Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa multumesc, dar nu poate fi vorba de sarcină, mie mi s-a mai intamplat odată sa am 3-4 zile spoting maro in perioada ovulatiei si s-a dovedit a fi un chist, doar ca acum a fost diferit, am avut doar o pata maro, iar acum parca s-a facut asa mai galben, ceva nu e ok, dar nu am cum sa ajung la medic pana saptamana viitoare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] o sâmbăta frumoasa va doresc doamnelor!!

Azi dim pt prima oară in viața mea am mers la dentist,am 3 carii si vroiam sa le rezolv înainte de transfer dar din nu sh ce motive pt ca eram prea speriata sa înțeleg ce zc doc nu a vrut sa imi faca tratament pt ca iau aspirina 100mg,a spus ca trb sa opresc aspirina cu câteva zile înainte sa merg la el [smulgpar] stie cineva ce legătura are una cu alta?Sincer cred ca nu a avut chef de munca  [alcool] dar poate vb prostii si chiar este vreo legătura,daca poate sa ma lămurească cineva [help] as fii f recunascatoare. [pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain Velvet, ti-ai luat pisica si ce nume are [:)] . Si noi am cochetat de multe ori cu ideea să ne luam o pisica, dar cum nu am avut niciodata in casa, mi-ar fi greu, ca daca nu face la litiera, ca daca zgarie usi, canapele, ca ce facem cu ea cand plecam de acasa si tot asa ne trece de fiecare data. Oricum e fain un animalut in casa, ca te iei cu el si-ti trec si ganduri uneori si stari, te relaxeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, din ce stiu eu, doar daca ai extractii de facut poti sangera mai mult cand  iei aspirina. Inainte de FIV si eu mi-am rezolvat problemele de natura stomatologica si am asteptat 2-3 zile de la oprirea aspirinei pt a extrage o masea de minte. Dar tratamentele de canal le-a facut medicul fara probleme in timp ce eram sub tratament cu aspirina. 

Velvet, am uitat aseara sa te felicit ca ai salvat sufletelul asta nevinovat. Mai ales ca ai facut si eforturi de a-l duce pe la medici, chiar si in alt oras. E mare lucru! Binele facut se va intoarce cu siguranta intr-o buna zi!  [pup]

Zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup.

 

mimi  [flo2]  nici eu n-am crezut vreodata ca o sa-mi iau pisica.n-am avut animal in casa,am doar 2 testoase [:)] dar simteam nevoia de terapie.anul trecut m-a ajutat f mult cutu meu,la care a trrebuit sa renunt.si pe care il iubesc f mult si sufar continuu ca nu il mai pot vedea,nu mai pot sa il pup,sa ma joc cu el...pisi meu e f cuminte.cat sunt la munca doarme,sta cuminte,nu strica nimic.am avut noroc.cand o sa plec,o sa vina cineva sa ii curete litiera,sa ii mai puna bobite.si Spalacila meu a facut din prima la litiera dupa ce i-am bagat labutele inauntru.

 

Piscotel  [pup]  multumesc.o sa fac in continuare totul sa fie bine,pt ca el m-a ales  [clo] da,am fost la 3 medici.apoi l-am internat la o clinica in alt oras.sper ca acum gata,va fi sanatos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si fetelor ca sa ne mai veselim http://video.genfb.com/1739086859640809 [:)]. Cred ca inteleg cine e de vina de nu mai vine o data bebe [:-)))] .

hahahaha f tare. [:-)))]

Ms fetelor,deci sa înțeleg ca doc nu prea avea chef de munca Hahahha.

Eu am mers doar pt carii dar poate a vz ca trb cv mai mult ,nu sh ce sa zic dar de luni caut alt doctor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...