Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

M3ryro, felicitari!Sa ai o sarcina usoara !

 

Ella, eu pt.calitate ovocite am luat CoQ10 600, myoinositol 4g si melatonina .Chiar cred ca m-au ajutat!

 

Bogdana, eu aveam prbl.cu Fsh-ul 2 ani intre 38-55, chiar dupa ce a revenit la val.normale mai erau luni cand era 16,17..si stii rezultatele.El poate varia de la o luna la alt, la fel si antralii.Sa-si caute un dr.si cand are o luna cu fsh, e2 in valori normale pt.z2 si 3-5 antrali si o abordare corecta ca protocol ..sanse pot fi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, deci nu prea are mare importantă AMH in fiv? [batcap] am 35 ani.

 

alia, sunt atâtea pastile ce ajuta dar cred ca totul depinde de organism. Poate pt tine au fost bune iar pt mine nu sunt. Imi e sa nu bag prea multe pastile in mine.

 

dana, ai mei nu au ajuns săracii nici măcar in a 3-a zi  [smulgpar] as fi interesată de mai multe detalii referitor la injectii daca cumva mai afli ceva anunța-ma, te rog. Cam de când ar trebui început si ce doza? Al meu Dr nu mi-a dat nimic, spunea doar ca imi va modifica tratament de stimulare. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella pai mai mult te stresezi daca a scazut prea mult.asa,vezi la fata locului,cati foliculi,apoi cate ovocite mature,etc.nu intodeauna un AMH mic inseamna ovocite putine si proaste.

 

e f bine ca-ti schimba stimularea.si e logic sa fie asa.si mie mi s-a schimbat.si-am avut alt rezultat,mult mai bun.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...