Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

 

 

mimi nu,nu e vina mea.observam doar ca mi se ia tot...doar suferinta mi se lasa... Dana citesc de lichid in abdomen,dar nu citesc ca trece vreodata...nu stiu daca suport sa il vad asa.plus ca eu chiar va trebui sa plec pt 3 saptamani peste 2 saptamani.trebuia sa plec 5 zile si acum,dar am amanat pt pisoi.sper ca Dumnezeu nu va considera ca mi-e mai bine fara Spalacila...

Am citit si eu in pic pe net si nu am vz sa specifice daca trece sau nu,veterinarul trb sa stie mai bn ce si cum,daca ai cv diuretic in casa pt pisici sa-i dai acum cica ar ajuta un pic,asa citeam pe un site.

Vb cu doctorul si vezi ce te sfătuiește in legătura cu starea lui,nici sa se chinuie asa pe viața saracutul nu e bn,nu sh ce sa zic.E foarte greu sa-i vezi asa!

Am trecut prin ce treci tu de f multe ori!E groaznic!

Cat despre plecat nu sh ce sa iti sp.....

Offff as vrea sa te fac sa te simți mai bn într-un fel si nu sh cum.....fii tare!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana multumesc ca te gandesti la mine si pisi  [flo2]  am fost la dr aici si i-a facut 1/4 din fiola de furosemid.mi-a zis ca i-a spus fratele lui,dr in alt oras,ca toate pisicile cu lichid i-au murit..se pare ca eu nu pot sa accept ceea ce e.nici ca nu raman gravida nu accept de prea multi ani si fortez.fortez.si doar am pierdut!asa si cu pisi.alerg sa nu moara!dr care s-a ocupat de el si l-am avut la clinica lui,mi-a zis dimineata sa nu ii fac nimic.daca mananca,sa-l las asa azi si ne auzim maine.dar eu nu am putut.respira tot greu.asa macar poate mai elimina din lichid.daca e mai rau,mai tarziu o sa ii fac eu furosemid.n-am facut niciodata!dar o sa fac totul pt mititelul asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Velvet....Sanatate multa pisoiului tau! Incearca sa fii putin mai pozitiva, pentru binele au, te rog. Sigur ai si motive de fericire/multumire. Daca esti sanatoasa, daca parintii iti sunt sanatosi, daca ai un acoperis deasupra capului si un loc de munca, inseamna ca ai deja mai mult decat au multi alti oameni. Vor veni si vremuri mai bune, chiar daca acum totul pare negru. Ai incredere in tine si in Dumnezeu. Te imbratisez cu drag si iti transmit toate gandurile bune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, ma gândesc la tine si la micuțul pisoiaș! Doamne, cât e de dureros sa nu poti face mai nimic! Oricum, ești un suflet extraordinar si vei vedea ca pana la urma totul va fi bine. Si eu am o pisica pe care o hrănesc, cu toate ca are stăpâna. Cand ajung in fata portii ma simte si vine imediat. Anul trecut eram foarte trista si ea era cam singura mea alinare. Intr-una din zile, ma întorceam de la medic suparata fiindca îmi spusese ca oprim stimularea fiindca nu au crescut foliculii. Ma vedeam cu zero șanse, mai ales ca luptam, credeam, inutil. Am luat-o in brațe si am vorbit cu ea spunându-i sa-mi dea forța sa merg mai departe si sa faca ea o minune pentru a deveni mama. Nu sunt nebuna! Cred, totuși ca pisicuța pusă la piept a alungat tot răul. Velvet, vorbeste cu micul suflețel sa-ti aducă ceea ce ai tu nevoie si vei vedea ca asta se va întâmpla si nu vei rămâne singura.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...