Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Nici la mine n-a venit Mosu' si nici n-am facut pe Mosu', noi il asteptam in primavara sa vina pe la noi via Debretin!

Velvet, ma bucur ca e mai bine pisoiasul tau, n-a chiar lipsit Mos Nicolae de la tine.

Eu m-am imbolnavit un pic, ma doare gatul si m-a mai si certat sotul ca n-am avut grija si am iesit ieri de la sala prin frig, desi n-am mers mult prin frig, doar vreo 25 de metri pana la masina...  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[batcap] Pfff,pana la urma nu am luat nici rochița nici pijama [:-)))] am cumpărat jucării pt cățelul meu si niste prostii pt casa....ehhh asta e [:-)))]alta data.

O întrebare pt voi cele cu experienta:ce părere aveți despre efortul fizic dupa transfer?!Cat de mult e prea mult?

La 4 zile dupa transfer am facut un pipi test care era pozitiv si eu in loc sa am grija de mn am muncit toată ziua la un tort pt soțul meu,dupa asta la 2-3zile am mers la supermarket si am carat câteva kilograme,sa zic eu ca am simțit cv crampe,am luat un nospa si am încercat sa am grija dar nah nu a fost sa fie,sarcina pierdută,intreb eu acum efortul fizic depus sa fii avut vreun rol?

La transferul acesta vine sora mea sa stea la mn o sapt sa speram ca o sa fie cu noroc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana mai mult de 2 kg eu n-as ridica.acum ca faci un tort nu e problema.dar nu ridica nimic!nu sta in frig.protejeaza-te cat poti!nu zic sa stai in pat.eu la ET ul asta n-am stat lungita deloc.doar pe canapea in fund.la urmatorul FET nu stiu cum o sa procedez.dar lungita in pat nu cred c-o sa stau.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet nu ma îngrijoram dar cred ca am ridicat peste 3 kilograme lejer si cu tortul ce sa zic,am muncit o zi întreaga la el,stat in picioare cam jumătate de zi,alergat dupa cele necesare,efort am depus sigur,nu sh ce sa zic,poate am depus prea mult efort  prea repede dupa transfer habar nu am,de data asta  o sa am mai multa grija.

Doc meu recomanda 3 zile de stat in pat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

dr meu mi-a zis ca nu trebuie sa stau in pat nicio secunda.cand i-am zis ca plec a 2 a zi dupa ET,mi-a zis ca pot pleca chiar atunci.si cand i-am zis daca pot iesi sa mananc dupa ET dupa cateva ore de stat in pat,m-a intrebat-pai de ce sa stati in pat? [alcool]

Fiecare doc are metoda lui de a lucra.

Nu sh cat contează si statul asta in pat,eu încerc,nu cred ca am nimic de pierdut.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie medicul mi-a spus ca dupa transfer sa stau vreo 3 zile in pat, dupa care sa imi reiau activitatile obisnuite.

Eu am stat acasa doua saptamani si cat mai mult in pat.

Am incercat sa nu ma aplec deloc si sa nu ridic mai mult de 0,5 litri.

Prima oara s-au prins amandoi, a doua oara am transferat unul, dar nu s-a prins.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...