Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Dana la primele 2 fiv am stat numai in pat, beta 0.1. Acum la al 3lea transfer a doua si a treia zi am bantuit prin oras dupa cumparaturi cam 4-5 ore. Cand am ajuns acasa nu am stat deloc in pat, plus ca an stat pana la 10-11 seara la birou. Beta a fost pozitiv. Eu zic ca daca e sa fie e. Si intr-adevar nu ridica mai mult de 2-3 kg si incearca sa eviti cam tot ce ti-ar putea incorda abdomenul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Ana,picaturi gasesti de la Biofarm sau Vigantol.Mai sunt si alte firme dar astea au concentratie mai mare 1pic=500ui.Se iau sulingual,preferabil pe stomacul gol(inainte de masa).Limfocitele mai ies mari si de la o inflamatie:o durere de masea,cap,o febra musculara,etc...asa primisem explicatia de la hemato,ca si mie mi-au iesit putin peste limita odata.Daca depasesc cu mult intervalul indica o infectie,dar atunci toata hemoleucograma iese ciudata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu urmez,am transferul luni,azi am început progesteronul.

Si mie mi-ar prinde bine o veste buna,nu sh ce o sa fac daca nu reușim nici de data aceasta,ma gândesc la săracul meu soț ca merita sa aibă o familie si ma învinovățesc ca nu pot sa-i ofer asta......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...