Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Voua va este teama ca o sa reusiti?

Stiu, suna stupid ca dupa atatea eforturi, framantari, chin, sa iti fie teama ca o sa reusesti. Pai nu asta ai vrut, ar spune oricine... Pe mine ma loveste uneori frica. Bine, poate o sa am noroc si o sa devin mamica. Si apoi, ce ma fac? Daca nu voi face fata schimbarilor, daca nu voi putea sa-i ofer copilului tot ce isi doreste, are nevoie, ar trebui sa primeasca? Daca o sa fac ceva gresit si il voi traumatiza pentru tot restul vietii? Daca il voi scapa de sub control si se va apuca de droguri, bautura, fumat, etc? Daca nu o sa ii placa sa invete si o sa decida sa fuga de acasa la 14 ani?????

Va implor, spuneti-mi ca nu sunt nebuna si ca si voua va trec prin cap asemenea ganduri....macar din cand in cand....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu m-am gandit la de-astea, dar nu esti nebuna daca o faci. Eu nu m-am gandit pentru ca nici nu indraznesc sa imi imaginez cum va fi.

Ma gandesc ca un bebe ne va maturiza. Noi inca suntem ca niste copii, in ciuda varstei. Facem tot ce vrem, cand vrem, insa sper ca va veni vremea unui bebe care sa ne restranga libertatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu,da,de-a lungul anilor astia,m-am gandit de multe ori ca poate o sa se intample ceva rau cu copilul.multe din ce-ai scris tu.acum...mi-a mai trecut prin cap doar ca o sa fie tare greu sa ma descurc singura cu bebe.dar...sa vina el intai.si ma voi mobiliza.asa o sa faci si tu.

 

Dana iti tin pumnii stransi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu cand am rămas gravida la primul FET ma panicasem [:-)))] ma tot intrebam daca sunt pregătită?!!!Oare m-am grăbit?Oare o sa fiu o mama buna?!Daca nu o sa ma iubească?!Cred ca e normal sa ai si astfel de gânduri.Nu esti nebuna si nici singura.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Velvet, [flor] Dana, Doamne ajuta! Iti tin pumii stransi sa reusesti. Nu trebuie sa te invinovatesti, nu e vina ta. Iti doresc sa ai parte de un Craciun cu cele mai bune vesti!!! [bib]

Nu am cum sa nu ma învinovățesc cand stiu ca eu sunt cea cu probleme,el e bn ar putea sa aibă copii natural cu o femeie fără probleme dar din păcate ma are pe mn.

E greu ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cum sa nu ma învinovățesc cand stiu ca eu sunt cea cu probleme,el e bn ar putea sa aibă copii natural cu o femeie fără probleme dar din păcate ma are pe mn.

E greu ...

 

Daca e cu tine, inseamna ca te iubeste [:)] Sunt sigura ca daca el ar fi avut probleme, l-ai fi iubit la fel de mult. Nu cred ca el te invinovateste, nu o face nici tu. Nu e loc de vina, aveti de luptat impreuna si intr-o zi o sa reusiti. Eu sper sa fie chiar saptamana viitoare [bib]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...